Tıkanıklık Açma

Robotla Pimaş Açma

Robotla Pimas Acma

https://sayartesisat.com/Robotla pimaç acma Binaların su giderleri, kanalizasyon hattına pimaş borularla bağlanıyor. Her dairenin mutfak, banyo ve tuvalet giderleri ortak hat olarak kullanılan pimaş borulara bağlanarak, kanalizasyon sistemine ulaşılması sağlanıyor.

Pis su giderlerinde yaşanan her türlü tıkanıklık birden fazla dairenin olumsuz etkilenmesine neden olabiliyor. Robotla pimaş açma hizmetleri sunduğumuz için binada yaşanan tıkanıklık sorunlarının gidererek yaşanabilecek tüm mağduriyetlerin giderilmesini sağlıyoruz.

Robotla Pimaş Açma Nasıl Yapılır?

Pimaşlar büyük çaplı plastik borulardır ve tıkanma ihtimali her zaman düşük olarak görülür. Her binada pimaş tıkanma sorunu yaşanabilir. Tıkanma nedenleri farklıdır ve her tıkanma nedenine göre açma yöntemleri uyguluyoruz.

Binalarda pimaş tıkanma nedenleri şunlardır:

  • Pimaş içesine sert cisimlerin atılması,
  • Islak mendil ya da bez parçalarının atılması,
  • Pimaş içerisinde inşaat atıklarının kalması,
  • Pimaşların çeşitli dış etkenler sonucu ezilmesi,

Robotla görüntüleme ve açma işlemi yaptığımız için tıkanmaya neden olan tüm sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Pimaş Açmada Kullanılan Yöntemler

Ev ya da iş yerlerinin giderlerinin bağlı olduğu pimaşlarda meydana gelen tıkanmaları sorunun büyük olduğunu gösterir. Evlerde lavabo tıkanıklığı için kullanılan kimyasal madde dökme işlemleri pimaş açmada her zaman işe yaramayabiliyor.

Binanın hangi bölümünde tıkanma olduğunu bilinmeden uygulanacak yöntemler kalıcı çözümler oluşturmayacaktır. Ekiplerimiz, pimaş içerisini kameralı cihaz ile görüntüleyerek, tıkanmanın nerede olduğunu tespit ediyor. Yapılan tespite göre, kimyasal madde ya da robotla açma yöntemlerinden hangisinin kullanılacağına karar veriotlliyor.

Robotla Gider Açma

Robotla pimaş açma yöntemi firmamız tarafından kullanılıyor. Pimaş borularında meydana gelen tıkanmalar daha çok sert cisimlerin sıkışması sonucu oluşuyor. Pratik yöntemler sert cisimleri yerinden sökemediği için açma çalışmaları başarısız olabiliyor.

Robotla Pimaş Açma Robot cihazı kullanarak pimaş içerisindeki tıkanma noktasına ulaşıyor ve cihazın özel sistemlerini kullanarak sert cisimleri parçalayarak pimaş içerisinde hareket etmesini, parçaların pimaş içerisinden kanalizasyon sistemine ulaşmasını sağlıyoruz. Bu yöntemi kullanarak tüm binanın gider tıkanıklığı sorununu çözmüş oluyoruz.

Robotla Pimaş Açma

Pimaş Tıkanıklıkları

Robotla Pimaş Açma Pimaş tıkanıklığının olduğu noktanın yukarısında bulunan dairelerde pis suyun geri gelmesi gibi sorunlar görülebilecektir. Bu sorun sadece eski binalarda değil yeni binalarda da yaşanabiliyor. İnsanların lavabo giderlerine attıkları her madde tıkanma nedeni olabiliyor.

Yeni binalarda çoğunlukla pimaş içerisinde çeşitli inşaat atıkları kalabiliyor ve bunlar kısa sürede tıkanmaya neden oluyor. Sayar tesisat hizmetlerini incelediğinizde, robotla pimaş açma hizmeti verildiğini görebilirsiniz. Ekiplerimizi çağırdığınızda hem pimaş açacak hem de tüm giderleri kontrol edecektir.

Pimaş Tamiri

Robotla Pimaş Açma

Robotla Pimaç acma Pimaş borular, çok katlı binalarda, dairelerden gelen gider borularının bağlandığı ortak gider hattıdır. İnşaat aşamasında yanlış montajlar, hatalı bağlantılar, pimaşlarda meydana gelen çatlaklar zaman içerisinde çeşitli sorunlara neden olacaktır. Bu sorunlar, tıkanma ya da su sızıntısı olarak ortaya çıkar. Pimaş açma hizmetleri sunun deneyimli ekiplerimiz, sorunun türüne göre gerekli tamir ve onarım işlemlerini de yapıyor. Hizmetlerimiz ile yaşadığınız tüm sorunlara kalıcı ve etkili çözümler buluyoruz.

Robotla Pimaş Nasıl Açılır?

Sayar tesisat tüm hizmetlerinde müşterilerini doğru bilgilendirmekte, sunulan hizmetlerin daha güvenli ve garantili olmasını sağlamaktadır. Firma çalışanlarımız, robotla pimaş açma konusunda gerekli eğitimleri alarak profesyonel hizmetler sunuyor.

Robot kullanarak pimaş açma işlemlerinde, tıkanma olan gider hattına robot cihaz salınıyor ve yavaş yavaş hareket ederek sorunun olduğu yer tespit edilmeye çalışılıyor. Görüntüleme yapıldığı için cihaz ekranında pimaş içerisi görüntülenebiliyor.

Tıkanıklık noktasındaki cisimler bağlamından çözülüyor ve suyun boşalması sağlanıyor. Su boşaldıktan sonra kalan tüm atıklar robot tarafından temizlenerek tamamen açılıyor.

Pimaş Açma Ekip Talebi

Binanızda gider tıkanıklığı sorunu yaşandığında, uzman tesisatçıya ihtiyacınız vardır. Bunun için firmamızı arayabilir ve pimaş açma ekibi talebinde bulunabilirsiniz. Pimaş tıkanıklıkları, pis suyun ortak alanlarda ya da daire içlerinde geri gelmesine, pis kokuya ve olumsuz sağlık şartlarına neden olacaktır.

Bunun için ekip talebini gecikmeden yapmalısınız. Bu durumları acil olarak değerlendiriyor ve ekiplerimiz hemen gönderiyoruz. Hizmet taleplerinizi 7/24 yapabiliyor ve bizi arayabiliyorsunuz.

Pimaş Açma İşlem Adımları

Pimaş tıkanıklıkları binalarda yaşanabilecek en büyük sorunlardan birisidir. Bu sorunun güvenli ve en ekonomik şekilde giderilmesi önemlidir. Firmamız, uzman ekipleri ile profesyonel işlemlerin yapılmasını ve bu hizmetlerin uygun fiyatlarla sunulmasını her zaman sağlıyor.

Pimaş açma işlem aşamaları, ekiplerimiz tarafından tespit ve uygulama olarak belirleniyor. Robotla pimaş açma hem tespitin hem de açma işleminin birlikte yapılmasını ve sorunun hemen çözülmesini sağlıyor.

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş açma hizmetleri için farklı firmalardan farklı teklifler alabilirsiniz. Pimaç açma fiyatları, tıkanıklığın olduğu yere ve boru türüne göre değişebiliyor. Binanın zemin katında pimaş tıkanıklığı meydana gelmişse bu tüm binayı etkileyecektir.

Alt katta tıkanıklık olması sorunun büyük olduğunu yani tıkayan cismin büyük ya da sert olduğunu gösterir. Ekiplerimiz gerekli tespitleri yaptıktan sonra müşterilerimize en uygun fiyat teklifini sunar ve sorunu çözmeden binadan ayrılmaz.

Kırma Yapmadan Pimaş Açma

Kırmadan Pimaş Açma Robotla Pimaş Açma Sayar tesisat Pimaş ve gider tıkanıklıklarında maliyetin düşürülmesi ve işlemlerin daha hızlı, daha temiz yapılabilmesi için gelişmiş teknolojilere sahip cihazlar üretilmiştir. Firmamız, robot cihazları kullandığı için İstanbul genelinde sunduğu tüm hizmetlerde kırma yapmadan pimaş açma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Herhangi bir kırma ve dökme işlemi yapılmadığı için müşterilerimize ek masraflarda çıkartılmıyor. Bu hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanıyor, sektörün güvenilir firmaları arasında yer alıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Sayar tesisat, hizmet bölgelerinde güvenil hizmetler sunuyor ve daha fazla müşteriye ulaşmaya çalışıyor. Hizmet bölgelerimiz arasında İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm semtler yer alıyor.

İnternet sitemizde hizmetlerimiz ve hizmet bölgelerimizi gösteriyoruz. Robotla pimaş açma hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler telefon numaramızı arayabilir, haftanın her günü istenilen saatte hizmet talebinde bulunabilir. Firmamız, kesintisiz hizmetlerini güven ve kalite odaklı sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir