Tıkanıklık Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Binalarda kullanılan gider borularında meydana gelen her türlü tıkanıklık güvenli bir şekilde açılıyor. Sayar tesisat firması olarak hizmet bölgemizdeki tüm müşterilerimizin hizmetlerimizden uygun fiyat ve güvenilir hizmet politikamızla faydalanmasını sağlıyoruz.https://sayartesisat.com/

Boru tıkanıklığı açma hizmetlerimizde farklı yöntemler kullanıyor ve tüm yöntemlerle kesin çözümlerin bulunmasını sağlıyoruz. Lavabo borusu, tuvalet borusu gibi tüm gider borularında tıkanıklıkların oluşmaması için temizleme hizmetleri de sunuyoruz.

Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Firmamız, sektörün güvenilir hizmet veren kuruluşlarından birisidir. Boru tıkanıklığı açma işlemlerinde kullandığımız yöntemleri, tıkanıklık sorununa ve borunun kullanım yerine göre belirliyoruz.

Kullanmış olduğunuz yöntemler şunlardır;

  • Pompa yardımı ile boru açma,
  • Robot makinalarla boru açma,
  • Kimyasal maddelerle boru açma,
  • Lavabo açma teli ile boru açma,
  • Sirke, karbonat karışımları ile boru açma,

Ekiplerimiz, tıkanıklık durumlarına göre yöntemi belirliyor ve uygulayarak sorunları yerinde hemen çözüyor.

Pompa Yardımı İle Boru Tıkanıklığı Açma

İstanbul’da tuvalet, lavabo, balkon gideri borularında takınma meydana geldiğinde, Sayar tesisat olarak ekiplerimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Pompa yardımı il borularda meydana gelen tıkanıklığın açılması, en kolay ve pratik yöntemlerden birisidir.

Basit tıkanıklıklar için kullanılır ve pompanın ağız kısmı boru girişini tam kapatacak şekilde yerleştirilir. Pompa içerisindeki havanın boru içerisine basınçlı bir şekilde gönderilmesi ile tıkanıklığı oluşturan cisimler ileriye doğru itilir. Bu işlem sonunda biriken su borudan akacaktır. Pompalama sonrası bol su dökülerek boru içerisi temizlenir.

Lavabo Açma Teli İle Boru Tıkanıklığının Açılması

Boru tıkanıklığı açma yöntemlerinden birisidir ve borunun ağız kısmına yakın yerde oluşan tıkanıklıkların giderilmesi için kullanılır. Genelde lavabo tıkanıklıklarında kullanılabiliyor. Boru içerisinden bez, poşet türün ürünler kaçtığında hemen tıkanmaya neden olur. Tel yardımı ile bu cisimler boru içerisinden dışarıya alınır ve sorun çözülür.

Sirke, Karbonat Karışımları İle Boru Açma

Boru tıkanıklıklarının kolay yoldan açılmasını sağlayan kolay yöntemlerden birisi sirke ve karbonat karışımıdır. Boru içerisine sirke ile karbonatı eşit miktarda karıştırıp döktüğünüzde, tıkanmaya neden olan kalıntıları çözmeye ve boru içerisinden gitmesini sağlayacaktır.

Tamamen açılabilmesi için karışımın etkileşim ile çözülmeyi sağlamasını yani yaklaşık yarım saat beklemeniz gerekiyor. Daha sonra bol su dökerek boru tamamen açılır.

Boru Tıkanıklığı İçin Kimyasal Madde Kullanmak

Boru Tıkanıklığı İçin Kimyasal Kullanımı

Firmamız, boru tıkanıklıklarının açılabilmesi için en güvenilir yöntemleri, uzman elemanları ile kullanıyor. Kimyasal maddeler, sıvı ya da toz halinde bulunabiliyor.

Boru tıkanıklığının açılması için hizmet talebinde bulunan müşterilerimize en ekonomik ve en garantili hizmet seçeneklerini sunuyoruz. Borulardaki tıkanıklığı giderebilmek için herhangi bir kırma işlemine gerek kalmaması için kimyasal maddeleri kullanıyoruz.

Kimyasal maddeler asit özelliklidir ve boru içerisinde su ile etkileşime geçtiğinde, atık maddelerin çözülmesini sağlayacaktır. Boru içerisine kimyasal madde döküldükten 10 dakika sonra bol sıcak su dökülür ve etkileşim sonucu çıkan buharın zarar vermemesi için ortam havalandırılır.

Robot Makine İle Boru Açma

Boru tıkanıklığı açma işlemlerinde kimyasal maddelerin sık kullanılması, boru yapısına zarar verebilecektir. Firmamız, pratik yöntemlerle açılamayan borular için robot makine ile açma yöntemini kullanıyor.

Tıkanıklıklar boruların derin ve uzak noktalarında meydana gelmişse, diğer yöntemler işe yaramayabilir. Robot makine ile boru içerisinde tıkanıklık noktasına kadar ulaşıyor ve kamera sistemi ile görüntüleyebiliyoruz. Boru üzerinde herhangi bir çökme ve ezilme yoksa su basıncı uygulayarak ya da tıkama yapan cismi yerinden çıkartarak tıkanıklığı açıyoruz.

Boruların Temizlenmesi

Binalarda tuvalet borularında meydana gelen tıkanmalar, derin noktalarda meydana geldiğinde sadece siz değil komşularınız da etkilenecektir. Firmamız, her türlü boru tıkanıklığı sorunlarına en iyi çözümleri buluyor.

Boru Tıkanıklığı Açma Farklı yöntemler uygulayarak açtığımız boruların tekrar tıkanmaması için temizlenmesini de sağlıyoruz. Tıkanıklık açma makinelerimiz ile kırmadan sorunsuz bir şekilde tıkanıklığı açtıktan sonra talep edilirse tüm boru içerisi en iyi şekilde temizlenerek tekrar tıkanması önleniyor.

Kamera İle Boru Görüntüleme Hizmeti

Kamera İle Boru Görüntüleme Hizmeti

Firmamız, tüm hizmetlerinde sektördeki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip ediyor. Boru tıkanıklığı sorunlarına en iyi çözümleri bulabilmek için kamara ile boru görüntüleme hizmeti veriyor. Kamera ile boru açma makinelerimiz, her çaptaki borular için uyumludur ve tıkanıklık sorunlarının giderilmesi için görüntüleme işlemleri yapılıyor.

Bu teknoloji sayesinde, hizmetlerimiz hızlı sunulurken, müşterilerimiz ekstra tadilat masrafları ile karşılaşmıyor. İşlemler kırmadan rahatlıkla yapılıyor ve her türlü boru tıkanıklığı anında gideriliyor.

Boruların Kamera İle Görüntülenmesinin Avantajları

Boru Tıkanıklığı Açma Sayar tesisat hizmetlerinden faydalanmaya başladığınızda sunulan hizmetlerle ilgili her türlü bilgilendirmeyi alabileceksiniz. Boru tıkanıklığı sorunlarında, boru içerisinin kamera ile görüntülenmesinin sağladığı birçok avantaj vardır.

Bu avantaj hem firmamız hem de müşterilerimiz içindir. Borular içerisindeki tıkanmanın belirlenmesi, tıkanma olan noktanın belirlenmesi ile sadece o noktada çalışma yapılması, bina içerisinde kırma işlemlerinin yapılmaması gibi çeşitli avantajlar sayılabilir.

Tesisat Hizmetleri

Boru Tıkanıklığı Açma Firmamız, hizmet seçeneklerini sunarken, müşterilerimizin neler yaptığımız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Tesisat hizmetlerimiz kapsamında boru tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, gider açma, su sızıntısı tespiti gibi hizmetleri 7/24 sunuyoruz.

Boru tıkanıklığı ile ilgili sunduğumuz hizmetlerimizde cihaz ile tespit ve açma yöntemlerini kullanıyoruz. Tesisatta kullanılan borularda meydana gelen tıkanmalar, suyun gitmemesine ya da borudan suyun geri gelmesine ve çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalmaya neden olabilecektir.

Size En Yakın Tesisatçıyız

Boru tıkanıklığı açma hizmetleri sunan Sayar tesisatçı firması olarak size her zaman en yakınız. Tesisat sorunları ile ilgili firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasındaki tüm müşterilerimize hizmetlerimizi hızlı bir şeklide ulaştırıyor ve çözümlerimizi sunuyoruz.

Telefon numaramızı doğrudan arayabilir ya da whatsapp hattımız üzerinden mesaj göndererek site dönüş yapmamızı sağlayabilir, servis kaydı oluşturma işlemlerini yapabilirsiniz. Telefon numaralarımız ile size en yakın tesisatçıyız ve aradığında yarım saat sonra yanınızda oluyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir