Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon Logar Açma

Kanalizayon Logar Açma

Kanalizasyon, yerleşim yerlerinde pis ve atık suların toplanarak atılmasını sağlayan özel kanallar olarak yapılan alt yapı sistemledir. Kanalizasyon logarlarında meydana gelen tıkanıklıklar, sadece bir binanın değil o çevredeki birçok binanın tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya kalmasına neden olur.https://sayartesisat.com/

Kanalizasyon logar açma hizmetleri sunan firma olarak uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıkları mümkün olduğu kadar herhangi bir yeri kırmadan hızlı bir şekilde açıyoruz.

Kanalizasyon Logar Açma Neden Tıkanıyor?

Binaların, kanalizasyon boruları, tüm dairelerden gelen gider borularının bağlandığı daha geniş borulardır. Buralarda tıkanıklık kolay kolay meydana gelmez.

Kanalizasyon logar açma hizmetlerimizde, borularda tıkanıklığın meydana gelmesinin sebeplerinin şunlar olduğunu görüyoruz;

  • Binanın kanalizasyon borularının doğru eğim verilmeden yerleştirilmesi ve boru içerisinde birikintinin oluşması,
  • Binadaki dairelerden tuvalet giderine kağıt ve yabancı cisimlerin atılması,
  • Lavabolardan atık yağların atılması ve borular içerisinde yağ kalıntılarının zamanla tabaka oluşturması,
  • Kanalizasyon borusu üzerinde çökme ya da kırılma olması,
  • Her türlü yabancı maddenin atılması,

Kameralı görüntüleme cihazlarımızla kanalizasyon içerisini görüntüleyerek tıkanıklık yerini ve nedenini öğrenebiliyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklıkları, her zaman büyük sorunlardan birisi olarak görülmüştür. Meydana gelen tıkanıklık günlük hayatı ve sağlığı olumsuz olarak etkiliyor. Bunun için kanalizasyon logar açma hizmetlerimizi mümkün olduğu kadar profesyonelce ve hızlı vermeye çalışıyoruz.

Firmamız, gelişmiş cihazları kullanıyor ve robot kameralarla görüntülüme yapıyor, su basıncı uygulayarak tıkanıklığın açılmasını ve yaşanan sorunun giderilmesini en pratik şekilde uyguluyor.

Kırmadan Kanalizasyon Açma

Önceden kanalizasyon tıkanıklığının açılabilmesi için belirli noktalar kırılarak açılmakta ve kanalizasyon içi temizlemeye çalışılmaktaydı. Bu hem uzun zaman alıyor hem de daha masraflı oluyordu.

Firmamız, herhangi bir kırma işlemi yapmadan ve ek masraflar oluşturmadın, kameralı robot cihazları kullanarak hem görüntüleme hem de tıkanıklık açma işlemlerini dakikalar içerisinde yapabiliyor. Teknolojik cihazlara sahip olan firmanız, kanalizasyon tıkanıklıkları gibi tüm gider tıkanıklık sorunlarını profesyonelce çözüyor.

Kanalizasyon Logar Temizleme

Kanalizasyon Logar Açma

Bina giderlerinin birleştiği kanalizasyon boruları atılacak olan yabancı maddelerin birikmesiyle zaman içerisinde tıkanmaya başlayacaktır. Tıkanmalara neden olan maddeler, oluşacak olan birikinti ile kanalizasyon borusu içerisinde tabaka oluşturarak borunun içinin daralmasına neden olacaktır.

Kanalizasyon logar açma işlemlerimizi yaparak yaşanan sorunu çözüyoruz. Aynı sorunun kısa sürede tekrar yaşanmaması için kanalizasyon açma işlemlerimizde, kanal ya da boru içerisini tamamen temizliyor ve tüm yabancı maddelerin yok edilmesini sağlıyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açan Firma Bulmak

Daireniz ya da binanızda su ve gider tesisatında meydana gelen sorunlar için yakın çevrenizde çok sayıda firma bulabilirsiniz. Ancak kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmayı bulmakta zorlanabilirsiniz.

Firmamız, gider tıkanıklığı ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorun için hizmet sunuyor. Telefon numaralarımızı aradığınız anda uzman ekiplerimiz adresinize ulaşacak ve kanalizasyon tıkanıklarının açılabilmesi için pratik çözümlü çalışmalara başlayacaktır.

Kanalizasyon Logar Açma Hizmet Fiyatları

Kanalizasyon logar açma hizmetleri için her zaman hem profesyonel çözümler buluyor hem de uygun fiyatlarla en iyi çözümleri sunuyoruz. Pis su ve yağmur suyu atıklarının bir araya toplanarak alt yapı sistemi üzerinden atılmasını sağlayan kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, görüntüleme cihazları kullanılarak açılıyor.

Kanalizasyon sisteminde herhangi bir kırma işlemi yapmadığımız için hizmet fiyatlarımızda her zaman daha ekonomik oluyor. Kanalizasyon tıkanıklıkları ekip çalışması ile çözülebilen sorunlardır ve firmamız, uygun fiyat seçenekleri ile hizmetleri uzman ekipleriyle sunuyor.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Kanalizasyon Logar Açma Bina ve daire içerisindeki giderlerde meydana gelen tıkanıklıkların açılabilmesi için çeşitli kimyasal maddeler kullanılabiliyor. Ancak kanalizasyon tıkanıklıklarında kimyasal kullanmak çözüm olmuyor. Kanalizasyon borularının daha geniş çaplı olması, meydana gelen tıkanıklığında büyük olduğunu gösterebiliyor.

Kanalizasyon tıkanıklıkları, profesyonel ekipler tarafından kameralı görüntüleme teknolojisi kullanılarak ve basıncı su uygulanarak açılabilir. En pratik ve ekonomik yöntem budur ve firmamız bu hizmeti vermektedir.

7/24 Tesisatçı Hizmeti

İnsanların temiz ve sorunsuz bir yaşam sürmeleri için müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyoruz. Bina içerisinde ya da binanın bulunduğu çevrede yaşanabilecek en büyük sorunlardan birisi kanalizasyon logar tıkanıklıklarıdır.

Meydana gelen tıkanma, pis suların dışarı çıkmasına ve kötü kokunun oluşmasına, toplum sağlığını tehdit etmesine neden olacaktır. Bu tür sorunların çözümü için hizmetlerimizi 7/24 sunuyoruz. Sorunun meydana geldiğini gördüğünüz anda telefon numaramızı arayabilir, uzman ekiplerimizin sorunu en kısa sürede çözmesini sağlayabilirsiniz.

Kameralı Tıkanıklık Açma İşlemleri

Kanalizasyon Logar Açma

Kanalizasyon tıkanıklıkları en sık karşılaşılan sorunlardan birisidir. Çok daireli binalarda, çocukların tuvaletlere oyuncaklarını atmaları, bilinçsiz kullanımlar, zamanla kanalizasyon kanallarında çökmelerin yaşanması gibi sorunlar tıkanmalara neden oluyor.

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunu bildirildiğinde ekiplerimiz ilk önce kamera ile kanalizasyon içerisini görüntüleyerek tıkanıklık nedenini tespit ediyor.   Atık madde nedeniyle meydana gelen tıkanıklıklar, logar bölümünden atık maddelerin çıkartılması ya da su basıncı ile ileride doğru itilerek açılmasını sağlıyor.

Bu durumlarda kanalizasyon üzerinde herhangi bir kırma ve açma işlemleri yapılmıyor. Tıkanıklık tamamen giderilene kadar kanalizasyon içerisin temizleniyor.

Kanalizasyon Tamiri

Kanalizasyon logar açma hizmetleri sunan firmamız, kamera ile tıkanıklık nedenlerini tespit ediyor. Kanalizasyon tıkanıklıklarına bazen, gider borusunda meydana gelen çatlama, kırılma ya da çökme sorunları neden olabiliyor. Bu durumlarda, sorunun meydana geldiği nokta tespit ediliyor ve sadece o bölge açılarak daha az masrafla sorunun çözülmesi sağlanıyor.

Çökme ve kırılma gibi durumlarda gerekli tamir işlemleri uygulanmadığı zaman tıkanıklık açma işlemi fazla işe yaramayacak ve kısa süre sonra tekrardan tıkanma sorunu ile karşılaşılacaktır.

Kanalizasyon Logar Açma Kamera ile yer tespiti yaptığımız için kanalizasyon tamir işlemleri de daha kolay oluyor ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılarak kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor. Tüm tıkanıklık açma hizmetlerimiz profesyonel olarak ve uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir