Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

İstanbul Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Binaların su tesisatlarında kullanın boru ve aparatları kaliteli olmadığında ya da uzun yıllar kullanıldığında, yüksek basınçtan dolayı patlayabiliyor ve su kaçaklarına neden olabiliyor.

Tesisat ve malzeme kalitesi düşük olduğunda bu sorun yeni binalarda da görülebiliyor. Sayar tesisat olarak eski ve yeni binalarda meydana gelen tüm su kaçaklarını kırmadan bulma yöntemi kullanarak buluyoruz.https://sayartesisat.com/

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Kolay Ve Pratik Yöntemler

Kırmadan su kaçağı bulma yöntemini kullanan firmamız, müşterilerine mümkün olan en düşük maliyetlerle hizmet sunuyor. Bina içerisinde meydana gelen su kaçağını bulmak için tesisatın geçtiği yerlerde çok sayıda beton ve fayans kırma işlemleri yapılıyordu. Bu tamirat masrafının giderek katlanmasına neden oluyor.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Profesyonel su kaçağı bulma hizmeti sunan firma olarak, termal kamera ve görüntüleme sistemli cihazlarımızla evinize hiçbir hasar vermeden su kaçaklarının olduğu noktaları tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Var Mı?

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Su faturanız her zamankinden fazla geliyor ve tüm musluklar kapalı olmasına rağmen su saati dönmeye devam ediyorsa, evinizde su kaçağı var demektir. Yeni başlayan su kaçakları henüz nemlenme yapmamış ya da zemin üzerine çıkmamış olabilir.

Her türlü tedbiri almak için firmamızdan hizmet talebi ederek kırmadan su kaçağı bulma işlemleri yapmamızı isteyebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz, su kaçağı olup olmadığını çeşitli kontrolleri yaparak ve termal kamera cihazı ile tüm tesisatı görüntüleyerek tespit eder.

Su Kaçağı Bulma Hizmetlerimiz

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

İstanbul geneline hizmet veren ve müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, ev ya da iş yerlerindeki su tesisatlarında meydana gelen her türlü su kaçağını bulur.

Su kaçağı ile ilgili sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

  • Mutfak su kaçağı bulma,
  • Banyo su kaçağı bulma,
  • Kalorifer su kaçağı bulma,
  • Pis su gideri su kaçağı bulma,

Tüm su tesisatı kontrollerini yaparak kaçak ya da sızıntı nerede varsa kameralı cihazlarımızda tespit ediyoruz.

Su Kaçakları Neden Olur?

Binanın su tesisatlarında her an çeşitli nedenlerden dolayı su kaçakları meydana gelebilir. Eski binalarda daha sık rastlanan su kaçağı sorunu, yeni binalar kullanılmaya başlandığında da görülebiliyor. Firmamız, uzman elemanları ile sunduğu hizmetlerde yaşadığınız su kaçağı sorununu kırmadan çözüme ulaştırıyor.

Su kaçaklarının olmasının en büyük nedeni, su tesisatı boru ve bağlantı ekipmanlarının sağlam olmaması, dışarıdan fiziki müdahaleler sonucu delinme, bağlantı hataları olabiliyor. Yüksek su basıncı, zayıf bağlantı yerlerinden su kaçağı olmasına neden olacaktır.

Su Kaçağının Oluşturduğu Sorunlar

Çok katlı binalarda yaşanan su kaçağı sorunları daha çok alt katta bulunanlar tarafından yaşanır. Çünkü gömülü tesisat sisteminde su kaçağı olduğu zaman ilk önce alt katın tavanında nemlenme meydana gelecektir.

Bu tavan sıvasında kabarmaya ve dökülmeye neden olur. Sorunların büyümemesi için nemlenme oluştuğu görüldüğü anda bizimle iletişime geçerek su kaçağını tespit etmemizi isteyin. Kamera ile kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini yaparak sorunu büyümeden çözüme kavuşturuyoruz.

Binadaki Pis Su Sızıntısı

Su tesisatı ve giderlerinde yaşanan her su sızıntısı, tamir edilmediğinde giderek artacaktır. Binanızın pis su giderlerinde tıkanma ya da su kaçağı olduğunu gördüğünüzde zaman kaybetmeden ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Su gider borusu içerisini kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla görüntüleyerek, boruda meydana gelen hasarı ve boyutunu, su kaçağı noktasını tespit ediyoruz. Binanın yapı kalitesinin bozulmaması ve çevre sağlığı için her türlü su kaçağı tespiti ile gerekli tamir işlemlerini yaptırmalısınız.

Kırmadan Su Kaçağını Hemen Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firmamız, hizmetlerini sunmaya başladığından bu yana uzman elamanlarla çalışıyor ve hizmetlerin hızlı sunulmasını sağlıyor. Alanında uzman elemanlarımız, kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini, hem manuel yöntemlerle hem de gelişmiş teknolojiye sahip kaçak bulma cihazlarımızla yapıyor.

Su kaçağı bulma cihazımızda tüm tesisatınızı detaylı bir şekilde kontrol ediyoruz. Bu işlemler çalışma yapılacak alanın ve kurulu tesisatın büyüklüğüne göre ortalama 2 saat kadar sürebiliyor. Kontroller sonunda kaçağın olduğu noktayı tam olarak tespit ediyor ve tamir çözümlerini uyguluyoruz.

Cihazla Su Sızıntısı Tespiti

Sayar tesisat hizmetlerinin neler olduğunu merak ediyorsanız, web sitemizi ve hizmetlerimiz başlığı altında yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Cihazla su sızıntılarını tespit ediyor ve bu hizmetlerimiz sayesinde herhangi bir fayans ya da duvar bölümü kırılmıyor.

Evinde su sızıntısı olduğunu görenler hizmetlerimiz sayesinde hiç endişeye kapılmıyor ve sorunun kırma işlemleri yapılmadan ortadan kaldırılabileceğini biliyor. Deneyimli elemanlarımız, özel cihazlarımızla her zaman hazır bekliyor ve hizmet talep çağrısı oluşturduğunuzda adresinize en kısa sürede ulaşıyor.

Uygun Fiyatlı Hizmet Seçenekleri

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Su kaçağı bulma işlemleri her firma tarafından farklı yöntemlerle yapılabildiği için farklı fiyat bilgileri veriliyor. Özel cihazlarla kırmadan su kaçaklarını tespit ettiğimiz için işlemlerimiz hem daha kolay ve kısa sürede tamamlanıyor. Kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerimizde tüm müşterilerimize uygun fiyat teklifleri sunuyoruz. Su kaçağı sorunu için firmamızdan hizmet talep ettiğinizde tespitleri yapıyor ve gerekli tamir işlemlerini uyguluyoruz.

İşlemler sonunda ödeyeceğiniz ücret sadece tamir ücreti olacaktır. Uygun fiyatlı hizmet sunan firma olarak müşterilerimizin daha az maliyetle sorunlarına çözüm bulmaları için su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.

7/24 Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Su tesisatı ve tamiri işlemleri ile ilgili hizmetlere ihtiyacınız olduğunda, Sayar tesisat 7/24 hizmetinizde. Su kaçağı gibi önemli sorunlarınıza kırmadan çözüm buluyor, tüm kaçakları, özel cihazlarımız ve uzman elemanlarımızın deneyimleri ile kısa sürede tespit ediyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde telefonla bizi aramanız ve taleplerinizi iletmeniz yeterlidir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunları, yaşanabilecek önemli sorunlardan birisidir ve kesin çözümün bulunabilmesi için uzman elaman desteği alınmalıdır. Firmamızı 7/24 arayabilir, whatsapp hattı üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Çağrılarınız bize ulaştığı anda donanımlı ekiplerimiz 30 dakika gibi bir süre içerisinde adresinizde olacak karşılaştığınız sorunla ilgili tespit ve onarım hizmetlerine başlayacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 2.6]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir