Tıkanıklık Açma

Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı Pimaş Açma Binaların pis su giderlerini kanalizasyon sistemine bağlayan borular pimaş borulardır. Mutfak, banyo, tuvalet, balkon su giderleri, pimaş borulardır ve yaşanacak tıkanıklıklar büyük sorunların yaşanmasına neden olur.

Tıkalı pimaş açma işlemleri, su tesisat sistemleri hakkında bilgisi olan uzman kişilerce yapılabilir. Firmamız, pimaş açma işlemlerini kameralı görüntüleme yapılabilen cihazları kullanarak yapıyor. Uzman ekiplerimiz, tıkanmış olan pimaş ve tüm gider borularını güvenilir yöntemlerle açarak yaşanan sorunlara son veriyor.

Tıkalı Pimaş Açma Yöntemleri

Herkes evinde gider borularının yani pimaşların tıkanması ile karşı karşıya kalabiliyor. Bazı basit yöntemler sayesinde herkes tıkalı pimaşları kolay bir şekilde açabiliyor. Ancak pimaşın tamamen açılabilmesi ve tıkanma sorunun uzun süre tekrarlanmaması için uzman tesisatçıların işlem yapması gerekir.

Firmamız, pimaş ve gider açma hizmetlerinde en iyi yöntemleri kullanarak profesyonel hizmet sunuyor. Tıkalı pimaşların açılması için şu yöntemler kullanılıyor:

  • Kimyasal madde kullanarak açma,
  • Kameralı cihaz ile açma,
  • Tel Yardımıyla açma,
  • Ekiplerimiz en basit yöntemleri kullanarak kolaylıkla açmaya çalışıyor.

Kameralı cihazla tüm tıkanıklıklar daha kolay açılabiliyor.

Pimaş Tıkanıklığı Sorunu

Binaların pimaş hatlarında meydana gelecek tıkanıklıklar binada yaşayan herkesin mağdur olmasına neden olabilecektir.

Dairelerin su giderlerini kanalizasyon sistemine bağlayan borular olduğu için meydana gelen tıkanma, suyun geri gitmesine ve özellikle alt katlardaki dairelerde su basması gibi sorunlara neden olacaktır. Sayar tesisat, bu sorunlarla karşılaşanlara uzman ekipleri ile hizmet sunuyor ve pimaşları hemen açıyor.

Pimaş Tıkanıklıklarını Açma

Tıkalı Pimaş Açma Firmamız, su tesisatlarında yaşanan her türlü sorun için tespit ve onarım hizmetleri sunuyor. Tıkalı pimaş açma hizmetlerimizde ekiplerimiz önce kameralı görüntüleme yaparak tıkanın yeri tespit ediyor.

Tıkanan pimaşların içerisi su dolu olduğu için açmak için yapılan müdahalelerin işe yarayıp yaramadığı su seviyesinin düşmesi ile anlaşılabiliyor. Kameralı görüntüleme ile tıkanıklık noktasındaki cisimler rahatlıkla dışarı alınabiliyor ya da ileri itilerek kanalizasyon sistemine düşmesi sağlanıyor. Müdahale ettiğimiz tüm tıkalı pimaşları sorunsuz bir şekilde açıyoruz.

Kırmadan Pimaş Açma

Kırmadan Pimaş Açma

Sayar tesisat firması olarak sektörde her zaman güvenilir marka olmaya çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimizde gider tesisatına zarar vermemeye ve kırma işlemlerine gerek duymadan pimaşlardaki tıkanıklıkları açmaya çalışıyoruz.

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde yapılacak bazı hatalar büyük masraflara ve işin uzamasına neden olabilir. Uzman ekiplerimiz, her zaman kameralı görüntüleme yaparak doğru tespit yaptıktan sonra açma işlemlerini uyguluyor. Kırmadan, pimaş içerisindeki cisimlerin parçalanmasını ya da dışarı çıkartılmasını sağlıyoruz.

Kimyasallarla Pimaş Açma

Evlerin lavabolarına dökülen bazı atıklar, pimaş içerisinde birikinti oluşturarak zamanla tıkanmaya neden olabiliyor. İnsanların çoğu tıkanma olduğunda kendi yöntemlerini kullanarak açmaya çalışır. En çok tercih edilen yöntemler arasında kimyasal maddeler dökmek ilk sırada yer alıyor.

Lavabo açıcılar olarak satılan ürünler, pimaş içerisine dökülüyor ve üzerine sıcak su dökülerek pimaş içerisindeki cisimlerin çözülmesini sağlıyor. Bu yöntemin sık denenmesi ve sıcak su miktarının fazla olması plastik pimaşa zarar verebilir. Pimaşların zarar görmemesi için ekiplerimizin işlem yapmasını sağlamalısınız.

Not: Biz kimyasallarla pimaç açma olayına karşıyız. Kimyasal pimaşlara zarar verebilmektedir.

Pimaş Tıkanıklık Nedeni

Binalarda su giderlerinin kanalizasyon sistemine bağlanmasını sağlayan pimaş borular kolay kolay tıkanmazlar. Ancak insanlar dikkat etmeden tuvalet, mutfak giderlerine suda çözülmeyen ve sert cisimleri atarlarsa tıkanma kaçınılmaz olur.

Tıkanma nedenleri, yabancı cisimlerin atılması, inşaat artıkları ya da pimaşları dış etkenler nedeniyle ezilmesi olabiliyor. Tıkanıklık nedeni ne olursa olsun ekiplerimiz, açma yöntemlerini biliyor ve hemen açıyor.

Profesyonel Pimaş Açma Hizmeti

Pimaş borular, binaların önemli kanallarıdır ve tüm pis su giderinin kanalizasyona bağlanmasını sağlar. Tıkanıklık olduğunda pimaş boruya bağlı olan tüm daireler zarar görmeye başlayacaktır. Sayar tesisat, pimaş boru tıkanıklıkları ve diğer hizmet türlerinde profesyonel destek seçenekleri sunuyor. Uzman elemanlarımız, kameralı görüntüleme ve robot cihazlarla açılması en zor tıkanıklıkları bile kısa süreli işlemlerle açıyor.

Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

Tıkalı pimaş açma hizmetleri sunan firma olarak hizmetlerimizde sınır koymuyor, müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için her türlü tıkanıklığı açıyoruz. Pimaş açma, lavabo açma, kanal açma gibi hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir. Ekiplerimiz, tüm tıkanıklık türlerine göre en iyi yöntemleri kullanıyor. Ayrıca, sektörde her zaman en uygun fiyat seçeneklerini sunmaya çalışıyoruz. Su tesisatı bakım ve onarımı ile ilgili her türlü hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Pimaş Tıkanmış Ne Yapacağım?

Tıkalı Pimaş Açma evinde pimaşın tıkandığını görenler, giderden pis suyun geri geldiğini gördüğünde hemen panikleyebiliyor. Pimaş tıkanmış ne yapacağım dediğiniz anda telefon numaralarımızı aramanız ve ekiplerimizin hemen size ulaşması gerekiyor. Ekiplerimiz modern cihazlarla, pimaşların içerisini görüntüleyerek tıkanıklık sorunun hemen çözüyor. Tıkanıklık açıldıktan sonra da tekrar aynı sorunu yaşamamak için pimaş içerisini iyice temizliyorlar. Ekiplerimiz sorunu tamamen çözmeden binadan ayrılmıyor ve sunulan hizmetin garantili olmasını sağlıyor.

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş Açma Fiyatları

Sayar Tesisat, tüm müşterilerine sunduğu hizmet türlerinde uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veriyor. Pimaş açma işlemlerini cihazla yaptığımız için işlemler fazla zaman almıyor ve uğraştırıcı olmuyor. Bunun için hizmet fiyatlarımız uygundur.

Tıkalı Pimaş Açma işlemlerini kırma yapmadan gerçekleştirdiğimiz içinde müşterilerimize ekstra masraf çıkmıyor ve ucuz fiyatlarla tüm sorunlarının çözülmesini sağlayabiliyorlar. Hizmet talep telefon numaralarımızı aradığınızda da pimaş açma hizmet fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Pimaş Temizleme

Tıkalı Pimaş Açma Su tesisatları ile ilgili sunduğumuz tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin yaşadığı sorunları çözmek ve yaşadıkları mağduriyetlerin kısa sürede sona ermesini sağlamaya çalışıyoruz. Pimaş tıkanıklıkları basit yöntemlerle açılabiliyor ve o anda sorun çözülebiliyor.

Tıkalı Pimaş Açma çözümün kalıcı olabilmesi için pimaşların içinin temizlenmesi de önemlidir. Kameralı görüntüleme yaparak pimaş tıkanıklıklarını açarken, tıkanma nedenlerini de görebiliyoruz. Yağ birikinti tabakası, çamurlaşma, kireçlenme gibi sorunlar pimaşların sık tıkanmasına neden olacaktır. Bazı kimyasallar kullanarak bu birikintilerin tamamen çözülmesini ve pimaş içerisinden atılmasını sağlıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir