Tıkanıklık Açma

Robotla Lavabo Açma

Robotla Lavabo Açma

https://sayartesisat.com/Evinizdeki ya da iş yerinizdeki mutfak lavaboları sık aralıklarda tıkanabiliyor. Bazı tıkanmalar basit yöntemler kullanılarak açılabiliyor. Lavaboların tıkanmasına neden olan atıklar ve tıkanmanın oluştuğu nokta açma işlemleri için farklı yöntemlerin kullanılmasını sağlıyor.

Robotla lavabo açma hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin açılamayan lavabolarını kolaylıkla açabiliyoruz. Firmamız, tüm hizmet türlerinde teknoloji yeniliklerini ve gelişmiş cihazları kullanıyor. Eleman deneyimleri ile hizmet kalitesini artırıyoruz.

Robotla Lavabo Açma Yöntemleri

Lavabo türlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, kullanıldıkları yerlere göre değişebiliyor.

Mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklara şunlara neden oluyor;

  • Yemek atıkları,
  • Atık yağlar,
  • Sert malzemelerin kaçması,
  • Lavabo giderleri borularında ezilme meydana gelmesi,

Sayar tesisat olarak, tüm tıkanıklık sorunlarına manuel yöntemlerle ya da robotlarla çözüm buluyoruz. Robotla lavabo açma işlemlerini, açılması zor olan ve diğer yöntemlerle açılamayan lavabolar için uyguluyoruz.

Robotla Kırmadan Lavabo Açma

Robotla Lavabo Açma Lavaboların ilk kurulumlarında yapılan bazı hatalar kullanılmaya başladıktan sonra tıkanıklıklara neden olabiliyor. Kimyasal madde kullanarak ya da diğer manuel yöntemlerle açılamayan lavabolarda, kırma yapmadan açma yöntemlerini kullanıyoruz.

Robotla lavabo açma hizmetlerimizde, uzman elemanlarımız, kameralı görüntüleme yaparak tıkanıklık olduğu yeri buluyor. Atık maddeler tıkanmaya neden olmuşsa özel yöntemlerle bu maddeler dışarıya çıkartılmaya çalışıyor ya da su basıncı ile ileriye itilerek binanın ana gider borusuna düşmesi ve lavabonun açılması sağlanıyor.

Lavabo Açma Yöntemleri

Günlük ihtiyaçlarda mutfak ve banyo lavaboları çok sık kullanılır. Kıl, saç, peçete, kağıt, yemek atıkları gibi birçok yabancı madde farkında olmadan lavabo giderine düşer. Bu yabancı maddeler boru içerisinde sıkıştığı zaman suyun gitmesini engeller ve tamamen tıkanmasına neden oluyor.

Lavabo açma yöntemleri şunlardır:

  • Robotla lavabo açma,
  • Pompa ile lavabo açma,
  • Kimyasal maddelerle lavabo açma,
  • Tel yardımı ile lavabo açma,

Firmamız elemanları, tıkalı olan lavabolar için en kolay yöntemleri kullanarak açmaya çalışıyor. Denen yöntem ile açılmadığında diğer yöntemlere başvurabiliyor.

Cihazla Lavabo Açma

Cihazla Lavabo Açma

Lavabo gider borusu içerisini görüntüleme yapan robot cihazları kullanıyoruz. Farklı yöntemlerle açılamayan lavabolar için robot cihazlarımızı kullanıyoruz. Lavabo su girişinden robot gider içerisine sokuluyor ve tıkanmanın olduğu yere kadar gidebiliyor.

Kamera sistemi sayesinde gider içerisini cihaz ekranından takip edebiliyoruz. Tıkanıklık noktasının yerini tespit ettikten sonra yabancı maddelerin oradan alınması için çalışmalar yapıyor ve birkaç işlemle lavabonun tamamen açılmasını sağlıyoruz.

Pompa İle Lavabo Açma

Tıkalı lavaboların açılması için kullanılan en basit yöntemlerden birisi pompa ile lavabo açma çalışmalarıdır. En sık kullanılan yöntemdir ve evlerde tıkanıklık görüldüğünde pompa yardımı ile lavabo hemen açılır. Sayar tesisat ekipleri, lavabo açma hizmet taleplerinde yanlarında hem pompa hem de robot cihazını bulunduruyor.

İlk önce pompa ile açmaya çalışıyorlar. Pompa, lavabo su giderine hava almayacak şekilde yerleştiriliyor. Pompalama yapılarak, gider borusunda hava basıncı oluşturuluyor ve tıkanıklığın ileriye doğru itilmesi ile açılması sağlanıyor.

Kimyasal Maddelerle Lavabo Açma

Robotla lavabo açma hizmeti veren firmayız ve tıkanıklık durumlarına göre farklı yöntemlerde kullanabiliyoruz. Kimyasal ilaçlar kullanarak lavabo açma yöntemi, basit ve pratik yöntemlerden birisidir. Kimyasal maddeler, lavaboya döküldüğünde su ile etkileşime geçerek, tıkayın maddelerin çözülmesini sağlıyor.

Daha sonra bol su döküldüğünde lavabo açılıyor ve tıkanma sorunu gideriliyor. Kimyasal maddelerle de açılamadığı zaman ekiplerimiz robotla açma yöntemini kullanmaya başlıyor. Ekiplerimiz tüm yöntemleri doğru kullanma deneyimine sahiptir ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Robotla Masrafsız Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklıklarını açmak için bazen fayansların ve duvarın kırılması gerekebiliyor. Bu yapılacak tamir işlemlerinde masrafın artmasına neden oluyor. Robot cihazı ile tıkanıklık tespiti yaptığımız için atık madde tıkanıklıklarında herhangi bir kırma işlemine gerek duymuyoruz. İnşaat sırasında yapılan hatalar ve boru ezilmeleri gibi sorunlar için de sadece sorunun olduğu yerde küçük bir alan kırarak en düşük maliyetle sorunu çözüyoruz.

Lavabo Gider Borusu Temizleme

Lavabo açma işlemleri yapıldıktan sonra tıkanıklığın tekrar oluşmaması için gider borusunun temizlenmesi gerekiyor. Robotla lavabo açma işlemlerini yaptığımızda, özel ilaçlar ve basınçlı su ile gider borusunu tamamen temizliyoruz.

Tıkanıklık sorunlarında sadece tıkayan maddelerin boru içerisinden alınması kısa süreli çözümler olacaktır. Hizmetlerimizin garantili ve güvenilir olması için her lavabo açma işlemi sonrasında gider borusu temizleme işlemlerini de yapıyoruz.

Robot Teknoloji İle Lavabo Açma

Robot Teknolojisi İle Lavabo Açma

Robotla Lavabo Açma Tıkalı lavaboların açılması, su tesisatı arızalarının tespiti ve gider açma gibi işlemler için özel robotlar üretiliyor. Robot teknolojisi ile üretilen lavabo açma cihazları, gider içerisine gönderilir ve tıkayan cisimleri parçalıyor ya da oradan alınarak dışarı çıkartılmasını sağlıyor.

Firmamız, İstanbul semtlerine sunduğu hizmetlerde, büyük binalarda meydana gelen lavabo tıkanıklıklarının çoğunu robot cihazları kullanarak açıyor. Lavabo tıkanıklıkları tamamen giderilmeden ve gerekli temizleme yapılmadan ekiplerimiz işlerini bitirmiyor ve binadan ayrılmıyor.

Lavabo Tıkalı Ne Yapmalıyım?

Robotla Lavabo Açma Lavabo tıkanma sorunu ile herkes her an karşılaşabilir. Lavabonuzun tıkandığını gördüğünüzde panik olmanıza gerek yoktur. Sayar tesisat telefon numarasını arayarak ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Ekiplerimiz sizlere neler yapmanız gerektiğini anlatır ve adresinize gelerek, manuel yöntemlerle ya da robotla lavabonuzu açarak yaşadığınız soruna son verir. Yapmanız gereken firmamız telefon numarasını her zaman ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurmak ve sorun yaşadığınızda bizi aramaktır.

Lavabo Tıkanıklığına Kalıcı Çözüm

Sayar tesisat elemanları, hizmet kalitesini artırmak için müşteri odaklı hizmetler sunuyor. Lavabo tıkanıklık sorunlarını gidermek ve kalıcı çözümler oluşturabilmek için özel çaba harcarlar. Mutfak lavabonuzu kullanırken suyun yavaş gittiğini görüyorsanız, tıkanacak demektir.

Bu durumda bile ekiplerimizi çağırarak gerekli temizliğin yapılmasını ve lavabo tıkanıklığına kalıcı çözümler bulunmasını sağlayabilirsiniz. Robotla, lavabo giderinin içerisi görüntülendiği için tıkanmaya neden olan cisimler tamamen temizlenene kadar işlemler yapılıyor ve tıkanmaması için gerekli tüm işlemler yapılıyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir