Su Kaçağı

Cihazla Kaçak Su Tespiti

İstabul Cihazla Kaçak Su Tespiti

Yapılarda kullanılan su tesisatları zamanla eskiyebiliyor ya da bazı dış müdahaleler sonucu zarar görebiliyor. Bu etkilerin sonunda da su kaçakları oluşmaya başlıyor. Su kaçağı ile ilgili sorunlarda hizmetlerimizi, gelişmiş cihazlarımızla veriyoruz.https://sayartesisat.com/

Cihazla kaçak su tespiti yaparak gözle görülmeyen yerlerde meydana gelen kaçakları kolaylıkla tespit ediyoruz. Binalarda su kaçakları daha çok beton zemin ya da duvar içindeki tesisat borularında meydana gelebiliyor.

Su Sızıntılarını Bulma

Eskiyen su boruları, tesisat içerisinde oluşan basınçtan dolayı zamanla çatlamaya ya da bağlantı yerlerinden su sızdırmaya başlayacaktır. Küçük su sızıntıları ilk başlarda fark edilmeyebilir.

Küçük su sızıntıları beton zemin ya da duvar içerisinde ilerleyerek farklı noktalardan yüzeye çıkmaya başlar. Yüksek su faturası ya da zeminde meydana gelen nemlenme olayı ile su kaçağının olduğunu anlayabilirsiniz. Ekiplerimize bilgi verdiğinizde uzman elemanlarımız cihazla tespit yapacaktır.

Cihazla Su Kaçağı Bulmanın Avantajı

Cihazla kaçak su tespiti hizmetleri sunan firmamız, tüm hizmet türlerinde müşterilerine en iyi avantajları sunar.

Cihazla yapılacak tespitlerin oluşturacağı avantajlar şunlardır;

  • Su kaçağı hemen tespit edilir,
  • Tüm tesisat cihazla kontrol edilir ve kaç yerde kaçak olduğu tespit edilerek doğru çözüm önerileri bulunur,
  • Su kaçağı tespiti için kırma işlemleri yapılmaz,
  • Su kaçağı tespiti ve tamir işlemleri maliyeti daha düşük olur,
  • Sayar tesisat cihazla su kaçağı bulma hizmetleri ile müşteri memnuniyeti ve yapılan işlemlerin garantili olmasını sağlıyor.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Kaçak Su Tespiti Bina ve daire içerisinde kalorifer tesisatlarında meydana gelen su kaçakları, hem ısınma sorununa hem de su kaçağının oluşturacağı diğer sorunlara neden olur. Su kaçağı bulma konusunda uzman olan ekiplerimiz, hem temiz su hem de kalorifer tesisatını termal kamera ile görüntüleyerek kontrol ediyor.

Su kaçağı olan yerlerde cihaz ekranında ısı bölgesi dağınık olarak gösterilir ve orada tesisat borusu dışında da suların bulunduğu anlaşılır. Termal kamera ile sadece kaçağın olduğu bölgeyi değil tüm tesisatınızı kontrol ediyoruz.

Su Kaçağı Bulmada Kırma İşlemine Son

Cihazla su kaçağı tespiti işlemleri için önceden su sızıntısının fark edildiği yerden başlanarak su borusundaki hasarın olduğu yere kadar beton zemin ya da duvarda kırma işlemleri yapılıyordu. Firmamız, gelişmiş teknolojilerden faydalanarak su kaçağı bulma işlemlerinde duvar kırma olaylarına son veriyor. Bu hizmeti uzun zamandır veriyor, hizmet talep eden müşterilerimiz ek tadilat sorunu ile karşılaşmadan su kaçağı sorunlarına çözüm bulabiliyor.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

İstabul Cihazla Kaçak Su Tespiti

Cihazla Kaçak Su Tespiti Firmamızı su kaçağı tespit ekipleri alanında uzman elamanlardan oluşuyor. Yeni gelişmiş teknolojiye sahip cihazlarımızı nasıl kullanabileceklerini biliyor ve tespitleri kolay yapıyorlar. Cihazla su kaçağı bulma işlemlerinde, ilk önce tesisatın gözle görülen yerleri çıplak göz ve elle kontrol edilir.

Cihazla Kaçak Su Tespiti Daha sonra cihaz çalıştırılır ve tesisatın zemin içerisinde kalan bölümü üzerinde hat boyunca gezdirilir. Cihaz ekranında su borusu içerisindeki suyun sıcaklık değeri gösterilir ve su kaçağı olan yerde ısı dağılımı görüntüsü oluşur. Cihaz ekranında tespit edilen bu görüntü su kaçağının olduğu göre gösterir ve tespit işlemi tamamlanır.

Tesisatçı Çağır

Cihazla su kaçağı tespiti hizmetleri için internet sitemizi ziyaret ettiğinizde tesisatçı çağır için arayabileceğiniz telefon numarası bilgisini göreceksiniz. Telefon numaramızı aradığınızda İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun ekiplerimiz size ulaşacaktır. Ekiplerimiz geldiğinde su kaçağının olduğu yeri inceledikten sonra cihazla gerekli kontrolleri yapacak ve tam noktayı bulacaktır. Tesisatçı çağır hizmetlerimizi 7/24 kullanabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Cihazla su kaçağı tespiti yapan firma olarak hizmet bölgesi olarak İstanbul’un tüm semtlerini seçiyoruz. İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakasının tüm semtlerinde yaşayanlar, evleri ya da iş yerleri için firmamızdan tesisatçı talebinde bulunabilir.

Cihazla Kaçak Su Tespiti Su kaçağı bulma alanında verdiğimiz hizmetler müşteri memnuniyeti oluşturduğu için hizmetlerimiz ve müşteri potansiyelimiz giderek artıyor. Cihazla yapılan tespitler sayesinde müşterilerimiz evlerinde herhangi bir yerin kırılmadığını ve ek masrafların çıkmadığını görüyor. Hizmetlerimizle ilgili fiyat tekliflerini de tüm hizmet bölgelerimize anı sunuyoruz.

Su Kaçağını Hızlı Bulma

Cihazla Kaçak Su Tespiti Binalarda yaşanan su kaçakları, sadece ikamet sahiplerini değil aynı zamanda komşuları da rahatsız edecektir. Çünkü meydana gelen su kaçağı çoğu zaman alt kata sızma olarak kendisini gösterecektir. Komşulardan gelen şikayetlere hemen çözüm bulunabilmesi içi su kaçağını hızlı bir şekilde tespit etmeniz ve çözüm bulmanız gerekiyor.

Firmamız, tam bu zamanlarda yanınızda oluyor ve gelişmiş cihazları, alanında uzman elemanları ile su kaçaklarını hızlı bir şekilde buluyor. Cihaz yardımıyla gözle görülmeyen ve ulaşılamayan küçük dar alanlardaki su kaçaklarını bile hemen buluyoruz.

Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz

İstabul Cihazla Kaçak Su Tespiti

Cihazla Kaçak Su Tespiti Sayar tesisat firması olarak sektörde uzun yıllar hizmet veriyoruz. Cihaz kullanarak su kaçaklarını kısa sürede buluyor, uzman tesisatçılarımız sorunları en iyi yöntemlerle onarıyor. Su tesisatçısı hizmetlerimizin tamamını sitemizin hizmetlerimiz bölümünü inceleyerek görebilirsiniz.

Su kaçağı sorunları için gelen ekiplerimizden de yapılacak işlemler ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, tesisat tamir onarım gibi seçeneklerde yer alıyor.

Su Kaçağı Tamir Onarım Hizmeti

Cihazla su kaçağı tespiti yapan elemanlarımız aynı zamanda tesisat tamir onarım alanında da profesyonel olarak hizmet veriyor. Su kaçağı tespitini, tamir deneyimleri sayesinde daha kolay buluyor. Eviniz ya da iş yerinizdeki su tesisatında meydana gelen sorunların çözümü ya da tesisat yenileme, yeni tesisat döşeme gibi tüm işlemlerde elemanlarımızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Cihazla Kaçak Su Tespiti İstanbul’un tamamına hizmet sunan firma olduğumuz için hizmetlerimiz 7/24 sınırsız olarak sunuluyor. Telefon numaralarımızı tesisatınızla ilgili sorun yaşadığınız zaman hemen arayabilirsiniz. Su kaçağı tamir onarım hizmetlerine, cihazla tespit yaptıktan sonra müşteriye tamir onarım işlemi ile ilgili bilgilendirme yaptıktan sonra başlıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir