Tıkanıklık Açma

İstanbul Tuvalet Açma

İstanbul Tuvalet Açma

İnsanların büyük mağduriyet sorunlardan birisi yaşam alanlarındaki tuvaletlerin tıkanmış ve kullanılmıyor olmasıdır. İstanbul tuvalet açma hizmeti sunan firmamız, tüm yaşam alanlarındaki tuvalet tıkanma sorunlarına çözüm buluyor.https://sayartesisat.com

Bina tesisat ve giderleri ile ilgili sorunlar için 7/24 hizmet veriyoruz. Firmanız telefon numaralarını aradığınızda tuvalet tıkanıklığı şikayetini bildirebiliyor ve ekiplerimizin size hizmet sunmasını sağlıyorsunuz.

İstanbul Tuvalet Açma Hizmetlerimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarından bizlere ulaşan tüm müşterilerimize hizmetlerimin en kısa süre içerisinde ulaştırılıyor. İstanbul tuvalet açma hizmetlerimiz için internet sitesindeki hizmetlerimiz kategorisini ve hizmet türlerini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Hizmetlerimiz için telefon numaralarımızı aramanız ve adres bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

İstanbul Tuvalet Açma Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinde farklı yöntemler kullanıyoruz. Bu yöntemler, tıkanıklık olan yere ve tıkanıklık boyutuna göre değişiyor. Ekiplerimiz sorunun yaşandığı yeri inceleyerek hangi yöntemi kullanacaklarına karar veriyor.

Tıkalı Tuvaleti Açma Yöntemleri

Sayar tesisat firması olarak tüm hizmetlerimizde en iyi yöntemleri kullanıyoruz. Tıkalı olan tuvaletlerin açılması için işlemlere en basit ve en düşük maliyetle yöntemleri kullanarak başlıyoruz.

Bu yöntemler ise şunlardır;

  • Kimyasal madde kullanarak tuvalet tıkanıklığını açma,
  • Pompa yardımı ile tuvalet tıkanıklığı açma,
  • Tel elbise askısı kullanarak tuvalet tıkanıklığı açma,
  • Makine ile tuvalet tıkanıklığı açma,

Yenilikçi hizmet anlayışı ile hizmetlerini sunan firmamız, açılması zor olan tuvaletleri makine ile kırma yapmadan açıyor.

Pompa Yardımı İle Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evlerde lavabo ya da tuvalet tıkanıklığı yaşandığı zaman birçok kişinin kullanmaya çalıştığı yöntem pompa sistemidir. İsteyen herkes tuvalet tıkanıkları için özel üretilen pompalara sahip olabiliyor.

İstanbul Tuvalet Açma Ekiplerimiz tıkalı tuvaleti açabilmek için pompayı klozete ya da tuvalet borusu girişine hava almayacak şekilde yerleştirir. Pompalama işlemlerini yapmaya başladıklarında pompanın oluşturacağı hava basıncı, boru içerisindeki tıkanıklığı ileriye doğru itecektir. Biriken su yavaş yavaş gitmeye başlar ve bol su dökerek iyice açılması sağlanır.

Tel Elbise Askısı İle Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklıklarında ilk önce pompa yöntemi kullanılır. Pompa ile açılmayan tuvaletler için tel elbise askısı kullanılır. Tel askı uzun tel haline getirilir ve kancalı kısmı tuvalet borusu içerisinden ileriye doğru itilir.

Teli hareket ettirerek tıkayan cismin yerinden hareket ederek boru içerisinde ileriye gitmesi ya da tel geri çekildiğinde telin kanca kısmına takılarak dışarı çıkartılması sağlanır. Bu bilinen tıkalı tuvalet açma yöntemlerinden birisidir.

Kimyasal Kullanarak Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklıkları, boruların giriş bölümüne yakın bir noktada olabileceği gibi çok derin yerlerde de olabilir. Bunun için tel askı ve pompa yöntemi işe yaramayabilir. Bu durumda tıkanıklık açısı kimyasal maddeler kullanılır.

Kimyasal maddeler önerilen oranda klozet içerisine dökülür ve beklenmeye başlanır. Bu bekleme süresi 1 saat kadar olabiliyor. Kimyasalın oluşturacağı etkileşim, boru içerisindeki atıkların su içerisinde çözülmesini sağlar. Daha sonra bol su dökerek tıkanıklığın açılıp açılmadığı kontrol edilir. Tıkanıklık boyutuna göre kimyasal kullanma işlemleri birkaç tekrarlanabilir.

Makine İle Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Binalardaki tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkların açılabilmesi için bilinen basit tüm yöntemlerin kullanılmasına rağmen tıkanıklık açılamıyorsa, firmamız makine ile tıkanıklık açma yöntemini kullanıyor.

Tuvalet gider borularının olduğu alanda meydana gelebilecek göçükler, borunun ezilmesine ve su geçişinin az olmasına ya da tamamen engellenmesine neden olur. Bu durumlarda klasik tıkanıklık açma yöntemleri işe yaramaz. Makineli sistem ile tıkanıklık noktasını ve sorunun kaynağını tespit ederek açma işlemlerine başlıyoruz.

Tuvalet Tamir İşlemleri

Tuvalet Tamir İşleri

Evlerde tesisatla ilgili yaşanan sorunların başında tuvaletlerin tıkanmayı yer alıyor. Tuvaletler tıkandığında ev sahipleri bilinen basit yöntemleri kullanarak sorunu gidermeye çalışıyor. Kendi çabası ile sorunu gideremeyenler, İstanbul tuvalet açma hizmetini 7/24 sunan firmamızı arayarak sorunlarına çözüm bulunmasını istiyor.

Alanında uzman ve donanımlı elemanlarımız, tıkanıklığı tespit etme ve açma konusunda uzmandır. Tüm tuvalet tamir işlemlerini profesyonel olarak sunuyor ve yaşanan sorunun dakikalar içerisinde çözülmesini sağlıyor.

Tesisat Bakım ve Onarım Hizmetleri

Yaşam alanlarındaki tuvaletlerde tıkanma ve su sızdırma gibi sorunlar yaşanabiliyor. Tüm sorunlar için bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. İstanbul tuvalet açma işlemleri için tercih edilen firmamız, uzman elemanları ile her türlü onarım hizmetini vererek, tuvaletlerin kullanılabilir olmasını sağlıyor. Tıkanıklık her zaman büyük sorundur ve en hızlı şekilde çözüm bulunması gerekir. Firmamız, bu sorunlar için 7/24 hizmet veriyor ve sorun yaşayanların kolay ulaşmasını sağlıyor.

Hızlı ve Güvenli Hizmet

Hızlı ve Güvenli Hizmet

İstanbul tuvalet açma hizmetleri, ev ve işyerleriniz için hızlı bir şekilde sunuluyor. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve tuvalet tıkanıklığı gibi büyük sorunlarda talep edilen hizmetler için hızlı hareket ediyor. İletişim numaralarımızı aradıktan hemen sonra ekiplerimiz sizlere ulaşmak için tam donanımlı olarak yola çıkıyor.

İstanbul Tuvalet Açma Tuvalet tıkanıklığını açmak için en kolay ve basit yöntemleri deneyerek sorunu çözmeye çalışır. Uygulanan yöntem çözüm olmadığı zaman farklı yöntemler denenir ve tıkanıklık sorunu için mutlaka en güvenilir çözüm bulunur. Tıkanıklık sorunu tamamen çözüldükten sonra tüm kontroller yapıldıktan sonra müşterilerimize tuvaletlerini kullanabileceklerini gösteriyoruz.

Uzman Ekip Hizmetleri Sunuyoruz

Sayar tesisat firması tüm müşterilerine her hangi bir ayrım olmadan uzman ekip hizmeti sunar. Tuvalet tıkanıklığı, önemli sorunlardan birisidir ve hemen çözüm bulunması gerektiğini biliyor, bu anlayışla müşterilerimize kısa sürede ulaşıyoruz.

İstanbul Tuvalet Açma Uzman ekip hizmetleri sunduğumuz için tüm müşterilerimiz yaşanan soruna en iyi çözümün bulunabileceğini biliyor. Tuvalet tıkanıklığı sorunları için firmamızı arayan tüm müşterilerimize tek fiyat tarifesi sunuyor ve herkesin aynı hizmeti aynı ve uygun fiyat üzerinden güvenli almalarını sağlıyoruz.

Sektörün güvenilir firmasıyız ve tüm hizmet türleri için profesyonel hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Tıkalı tuvalet sorunlarınıza istediğiniz zaman anında çözüm bulabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir