Tıkanıklık Açma

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma

Binaların su ve gider tesisatları ne kadar sağlam olursa olsun zamanla, kullanmaya bağlı olarak çeşitli sorunlar yaşanır. Daha çok gider tıkanması sorunu ile karşılaşılır ve bu sorun ile karşılaşmayan çok az insan vardır.https://sayartesisat.com/

Tıkalı gider açma hizmetlerimiz ile hizmet bölgemizdeki müşterilerimizin yaşadığı sorunlara hemen çözüm buluyoruz. Tıkanıklık açma işlemlerini özel cihazlarla yapıyor ve binanız içerisinde herhangi bir kırma işlemleri yapmıyoruz. Uygun fiyatlı hizmet tarifelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Tıkalı Gider Açma Binalarda Meydana Gelen Tıkanıklıklar

İnsanların yaşadığı ve suyun kullanıldığı tüm binalarda gider tıkanıklıkları yaşanabilir. Her türlü gider tıkanıklığı için bizi arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Gider tıkanıklığının en çok yaşandığı yerler şuralardır;

  • Banyo, küvet giderleri,
  • Klozet giderleri,
  • Mutfak giderleri,
  • Tuvalet giderleri,
  • Balkon giderleri,
  • Bina gider hatları,

Tıkanıklık sorunu nerede olursa olsun, kameralı gider açma cihazlarımızla yer tespitini yapıyor ve hemen açıyoruz.

Gider Borusu Hizmetleri

Bir soruna çözüm bulabilmek için öncelikle sorunun neden kaynaklandığının bilinmesi gerekiyor. Tıkalı gider açma hizmetlerimizde, sorunun yaşandığı yere göre çözümler üretiyor ve kameralı cihazlarımızla sorunun meydana geldiği yeri tespit ediyoruz. Tıkanmaya neyin neden olduğunu belirledikten sonra özel cihazlar ya da çeşitli kimyasallarla tıkanıklığı hemen açıyoruz.

Mutfak Lavabosu Gider Tıkanıklığı

Mutfaklar günlük hayatımızda en çok kullandığımız ve tıkanma sorunlarının yaşandığı yerlerdir. Mutfak gideriniz tıkandığı an açılması ya da açma yöntemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Yemek atıklarının gide içerisinde birikmesi,
  • Yemek yağlarının boru içerisinde katman oluşturması,
  • Yeni binalarda gider içerisinde inşaat artıklarının kalması,
  • Tesisat yapılırken boruların kırılması, ezilmesi ya da akış için yeterli eğimin verilmemesi,

Bunlara benzer birçok neden mutfak lavabosu gideri tıkanıklığına neden olacaktır. Her türlü tıkanıklık için çözümlerimiz vardır.

Banyo Gideri Tıkanıklığı

Tıkalı gider açma hizmetlerimizden en çok talep edilenlerden birisi de banyo giderlerinin tıkanıklığıdır. Banyo ya da banyo lavabolarında, tıkanıklıklara daha çok gider borusuna giden kıllar neden oluyor. Tüm tesisatta olabileceği gibi banyo giderlerinde de suyun oluşturduğu kireçlenmenin boru iç çapını daraltması ya da gider içerisine kaçan ve suda erimeyen çeşitli maddeler tıkanıklığa neden olur.

Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Tıkalı Gider Nasıl Açılır

Tıkalı Gider Açma Giderlerin tıkanma nedenleri farklı olabiliyor. Her tıkanma nedenine göre uzman ekiplerimiz tespit yapıyor ve açma çalışmalarına başlıyor. Tıkalı giderlerin tesisata zarar vermeden açılabilmesi için robot kamera sistemlerini kullanıyoruz.

Tıkalı Gider Açma Tıkalı boru içerisine gönderilen robot kamera, tıkanma noktasına kadar ulaşır ve görüntüleme yaparak ekiplerimizin tıkanma noktasını ve neyin neden olduğunu görmesini sağlar. Tıkalı olan gider içerisindeki noktaya su basıncı uygulanarak sorunun giderilmesi sağlanır. Büyük sorunlarda sadece tıkalı nokta açılır ve en az masrafla sorun çözülür.

Tıkalı Lavabo Gideri Açma

Günlük hayatta lavabolar en çok kullandığımız yerlerdir. Kişisel temizliğimizin yanı sıra her türlü temizlik işlemlerinde birçok yıkama işlemi buralarda yapılır. Lavabo giderleri tıkanıklıklarına saç, kıl, toz birikintileri ve çeşitli yabancı maddeler neden olur. Uzman ekiplerimiz tıkalı olan lavabolarınızı farklı yöntemler kullanarak açabiliyor.

Gider Görüntüleme Kamerası İle Açma

Evinizin farklı bölümünde yer alan lavabolarda meydana gelen tıkanıklık tüm tesisatı etkileyebilir. Tıkalı gider açma hizmetleri için ekiplerimiz geldiğinde ilk önce gider görüntüleme kamerası ile boru içerisini görüntüleyerek sorunu ve yerini tespit eder. Sonra su basıncı uygulayarak tıkalı giderin açılmasını ve yaşadığınız sorunun çözülmesini sağlar. Gider görüntüleme kamera sistemi sayesinde hem herhangi bir kırma yapmıyor hem de sorunu hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Özel Kimyasallarla Gider Açma

Gider borusu içerisinde biriken bazı maddelerin temizlenebilmesi için boruların tamamen sökülmesi ve değiştirilmesi gerekebiliyor. Bu durumlarda ekiplerimiz özel kimyasal ilaçlar kullanarak tesisata ve boruya zarar vermeden boru içerisinde biriken tüm kalıntıların ve yabancı maddelerin hızlı bir şekilde sökülerek tıkanıklık sorunun çözülmesini sağlıyor. Kimyasallar, boru içerisindeki kireçlenme, yağ birikinti tabakası ya da yabancı maddelerin eritilerek yok edilmesini sağlıyor.

Pompa Sistemi İle Gider Açma

Tıkalı giderler için her zaman ilk yöntem pompa sistemi kullanılır. En eski yöntemlerden birisidir ve çoğu zaman pratik çözümler sunar. El pompası hemen hemen her evde bulunur. Ekiplerimiz de her zaman yanında bulundurur ve lavabo giderleri açma işlemlerinde ilk yöntem olarak dener. Pompanın ağız kısmı gider borusuna iyice yerleştirilir ve pompalama yapılarak boru içerisine hava basıncı uygulanır. Bu tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerin ileride doğru itilmesini sağlar.

Tuvalet Gideri Tıkanıklıkları Nedenleri

Tuvalet Gideri Tıkanma Nedenleri

Tuvalet gideri tıkanıklıkları meydana geldiği anda kişilerin büyük sorunlar yaşamasına neden olabiliyor. Bu sorun ile karşılaştığınız anda bizleri arayabilir ve ekiplerimizin gelerek sorunu hemen çözmesini sağlayabilirsiniz.

Tuvalet gideri tıkanıklıklarına şunlar neden olabiliyor;

  • Tuvalet giderinin akış için yeterli eğimde olmaması,
  • Suda erimeyen peçete, ıslak mendil, ped gibi ürünlerin atılması,
  • Çocukları tuvalet giderine atılan oyuncakları,
  • İnşaat kalıntıları,

Bunlar hizmet deneyimlerimizde en çok karşılaştığımız tıkanıklık nedenleridir. Tıkanıklık nedeni ve boyutuna göre ekiplerimiz hemen yöntem geliştirir ve sorunu çözerek daha fazla mağduriyet yaşamamanızı sağlar.

Tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Tıkalı gider açma hizmetlerimizde, her türlü gider tıkanıklıklarını kolay yöntemleri kullanarak açıyoruz. Tuvalet gideri tıkanıklıkları için ilk önce kostik kimyasal ürünlerini kullanıyoruz. Ekiplerimiz gerekli iş güvenliği tedbirlerini aldıktan sonra, derin bir kap içerisinde su kaynatıyor.

Tıkalı Gider Açma Kaynamış olan su ile kostik karıştırılıyor ve bu karışım tıkalı olan tuvalet gidere dökülüyor. Kimyasal madde, boru içerisindeki maddelerin çözülmesini ve tıkanıklığın açılmasını sağlıyor.

Tıkalı Gider Açma 5 dakika sonra bol su dökülerek giderin iyice temizlenmesi sorunun tamamen çözülmesi sağlanıyor. Tuvalet gideri ve diğer giderler için kullanılacak kimyasal ürünler, sıcak su ile karıştığı zaman reaksiyona girdiği için evlerde bilinçsizce kullanılmamalı ve işlem sırasında oluşan buhar solunmamalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir