Su Kaçağı

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Binaların su tesisatlarında meydana gelen çeşitli arızalar su kaçağına neden olabiliyor. Üst katlardaki konutlarda meydana gelen su kaçakları çoğu zaman alt kattaki komşuları rahatsız etmektedir.https://sayartesisat.com/

Duvar ya da zemin içerisindeki su borularında meydana gelen çatlak, delinme ya da kırılma gibi nedenler su kaçağına neden olur. İstanbul su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, deneyimli elemanları ve özel cihazları ile su kaçaklarını hemen tespit ediyor.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Binaların su tesisatlarında, su kaçağının meydana gelmesinin çeşitli nedenleri vardır. Özellikle yeni yapılar ilk kullanılmaya başlandığında kısa süre içerisinde farklı yerlerde su kaçağı olduğu görülebilir.

Bunun nedenleri, su tesisatının yapım aşamasında yanlış malzeme kullanılması ya da bağlantıların sağlam yapılmamasına bağlıdır. Su kaçağı olduğu zaman bulunduğu alanda nemlenme ve su birikintisi ya da alt katlara su damlaması şeklinde ortaya çıkar. Firmamız, termal kamera sistemi ile su kaçağı tespitlerini kolaylıkla yapabiliyor.

Su Kaçağı Tespit İşlemleri

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Firmamız, su tesisatları ve giderleri ile ilgili tüm sorunların çözümü için hizmet seçeneklerini sunuyor. Su kaçağı her an yaşanabilecek ve kısa sürede çözüm bulunması gereken işlemlerden birisidir.

Su kaçağı tespiti işlemleri için şunları yapıyoruz;

  • Termal görüntüleme kamerası ile su borularındaki suyun hareketini tespit ediyoruz.
  • Tesisat borusu üzerinde akustik ses dinlemesi yaparak su borusunu tespit ediyoruz.
  • Kamera görüntüleme sistemi ile küçük ve girilmesi zor alanlarda su kaçağını izliyoruz.
  • Basınç testi ile hangi boruda su kaçağı olduğunu tespit ediyoruz.
  • Su tüketim miktarını takip ederek su kaçağı olup olmadığını takip ediyoruz.

Uzman elemanlarımız, su kaçağı tespitleri için ellerindeki tüm imkanları kullanıyor.

Düşük Maliyetle Su Kaçağı Bulma Hizmeti

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Su tesisatının duvar ya da zemin içerisinde kalan borularından biriside su kaçağı olduğunda suyun yüzeye çıkışı ve etkisi farklı bölgede olabiliyor. Önceden su kaçağını bulabilmek için tesisat borusunun bulunduğu tüm hat üzerinde kazı yapılıyordu.

Bu hem işlemi uzatıyor hem de tadilat masraflarının artmasına neden oluyor. Firmamız, teknolojik cihazları kullanarak düşük maliyetli su kaçağı bulma hizmeti sunuyor.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Firmamız, İstanbul su kaçağı tespiti hizmetlerini uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile sunuyor. Bina içerisinde nerede olursa olsun su kaçağı bulma işlemlerini kırmadan yapıyoruz. Yeni teknolojileri kullanıyor ve termal kamera, boru görüntüleme, akustik ses dinleme cihazlarını kullanıyoruz.

Su kaçağı tamirlerinin yapılabilmesi için öncelikle kaçağın olduğu noktanın doğru tespit edilmesi gerekiyor. Teknolojik cihazlarda tespiti yaptıktan sonra döşemeleri kırmadan kaldırıyor, uzman ekiplerimiz her türlü tamir işini tamamlıyor.

Su Kaçağı Sorunlarına Anında Çözüm

Evlerde su kaçağı sorunları, temiz ya da pis su hatlarında ya da kalorifer tesisatlarında meydana gelebiliyor. Meydana gelen su kaçağı, duvar ya da tavanlarda nemlenme ile kendisini gösterir ve zamanla duvar sıvasında, boyasında kabarmalar yapar.

Çözüm bulunmadığında sorun giderek büyür. Sayar tesisat, su kaçağı sorunlarınıza anında çözüm bulur. Profesyonel tesisatçılarımız, termal kamera ile tüm su tesisatını kontrol eder ve sorunun yerini doğru tespit eder.

Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı ya da kalorifer tesisatınızda su kaçağı olduğunu düşündüğünüzde tespit için güvenilir firmalardan hizmet almalısınız. Hizmet talebinde bulunurken tespiti nasıl yaptıklarını sorgulamalısınız.

Eski sistem tespit etmeye çalışınlar, evinizde çeşitli noktalarda kırma işlemi yapacaktır. Firmamız hizmetlerinden faydalandığınızda su kaçağı tespitleri kamera ile yapılacak ve evinizde hiçbir yer kırılmayacaktır. Kamera ile borulardaki su akışısın oluşturduğu ısıyı takip ediyor ve kaçak olan yeri hemen buluyoruz.

Su Kaçağı Tamirleri

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Binanızda meydana gelen su kaçaklarını tamir edebilmek için önce hangi noktada kaçak olduğunu tespit etmelisiniz. Çünkü sıva altında kalan su borularında meydana alan çatlama, delinme gibi arızaların olduğu yerden değil suyun zemin ya da duvar içerisindeki boşluklardan hareket ederek farklı yerden yüzeye çıktığı bilinmektedir.

İstanbul su kaçağı tespiti işlemlerini, özel geliştirilmiş teknolojik cihazlar ile yaptığımız için tespit işlemlerini suyun görüldüğü yerde değil farklı yerlerde olabildiğini tespit edebiliyoruz. Bu yapılacak tamir işlemini hem kolaylaştırıyor hem de maliyetin daha az olmasını sağlıyor.

Servis Talep İşlemleri

Su Kaçağı Servis Talep Hizmetleri

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Su tesisatları yapımı sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi düşük olduğunda, kullanım sırasında oluşacak su basıncı ile arızalar meydana gelebilecektir. Bu arızalar kendisini su kaçağı olarak gösterir. Su kaçakları hem su sarfiyatını artırır hem de zamanla binanın duvarlarına zarar verir. Su kaçağı tespitleri için servis talebini 7/24 yapabilirsiniz.

Firmamız telefon numaraları her zaman aktiftir ve bizi arayan müşterilerimize hemen cevap veriyor, mesajlarına kısa sürede dönüş yapıyoruz. Adres bilginizi ve talep ettiğiniz hizmet türünü bildirmeniz servis hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için yeterlidir.

Profesyonel Hizmet

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Sıhhi tesisat ve arıza tamir işlemlerinde güvenilir ve profesyonel olmak önemlidir. İstanbul’da su kaçağı sorunu yaşanan tüm müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Termal kamera ve görüntüleme cihazları ile her türlü su kaçağını kısa sürede tesit ediyor, tamir için gerekli çözüm önerilerini sunuyoruz. Tüm ekiplerimiz, alanında uzman ve deneyimli olduğu için müşterilerimize profesyonel hizmet sunarak sorunlarına çözüm buluyor.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Sayar tesisat, müşteri ayrımı yapmadan tüm hizmetler için belirlenen fiyatlar üzerinden hizmetlerini sunuyor. Su kaçağı tespiti yaptırmak isteyen müşterilerimiz, telefon ile iletişim kurduklarında, hangi yöntemleri kullandığımızı ve hizmet fiyat bilgilerimizi sorgulayabiliyor. Teknolojik cihazlarla su kaçağı tespitini hızlı yaptığımız için fiyatlarımız oldukça düşüktür.

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Su kaçağı tespiti ve tamir işlemleri talebinde bulunan müşterilerimiz, sadece tamir işlemleri için ödeme yapıyor. Firmamız, hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya, işlemlerin düşük maliyetlerle yapılmasını sağlıyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir