Tıkanıklık Açma

İstanbul Lavabo Açma

İstanbul Lavabo Açma

Ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz lavabolarda medyana gelen tıkanma sorunlarını hemen açıyoruz. İstanbul lavabo açma hizmeti sunan güvenilir firma olarak karşılaştığınız her türlü gider tıkanıklığı sorunlarına çözüm buluyoruz.https://sayartesisat.com/

Evlerinizdeki mutfak ya da banyo lavabolarının tıkanma nedenleri farklı olabiliyor. Ekiplerimiz hangi nedenden dolayı tıkanmış olursa olsun çözümü hemen buluyor ve yaşamış olduğunuz soruna son veriyor.

İstanbul Lavabo Açma Hiztmetleri

İstanbul lavabo açma ve tüm tesisat hizmetleri sunan firmamız, müşteri odaklı hizmet sunuyor ve hizmetlerden günün her saatinde faydalanılmasını sağlıyor. 7/24 güvenli ve profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde tıkanan lavabolarınızı hemen açtırabiliyorsunuz.

Lavabo tıkanıklıklarına hemen çözüm bulunmazsa, evinizde ya da iş yerinizde çeşitli mağduriyetler yaşamaya başlayabilirsiniz. Mağdur olmamanız için 7/24 hizmet veriyor ve hizmetlerimizi İstanbul’un her yerine yetiştirmeye çalışıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmet Talebi

İstanbul Lavabo Açma Lavabolarınızda meydana gelen tıkanmaları tespit ettiğiniz anda bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim için web sitemizde yer alan telefon numaramızı. whatsapp hattımızı arayabilirsiniz. Kolay iletişim için internet sitemizdeki telefon ya da whatsapp destek ikonlarını tıklayabilir ve anında görüşmeler yapmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul lavabo açma hizmetlerimiz, bizimle iletişim kurum hizmet talebinde bulunduğunuz anda uzman ekiplerimiz adresinize yönlendirilerek veriliyor. Lavabo tıkanıklığı hizmet talebinde her zaman bulunabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklık Nedenleri

Mutfak lavaboları ve banyo lavaboları günlük yaşamda sık kullanılıyor. Kullanım sırasında gidere çeşitli yabancı maddeler kaçabiliyor. Bunlar zamanla tıkanmaya neden oluyor.

Mutfak lavabolarının tıkanma nedenleri arasında şunlar bulunuyor;

  • Bulaşık yıkarken yemek atıklarının gitmesi,
  • Lavaboya dökülen yağların boru içerisine yapışması,
  • Gider tesisatının yanlış yapılması,
  • Boru içerisinde inşaat kalıntılarının bulunması,

Lavabo tıkanıklığının birçok nedeni vardır. Ekiplerimiz, pratik yöntemleri kullanarak tıkalı olan lavaboları açabiliyor.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

İstanbul lavabo açma hizmetlerimizde müşterilerimizden gelen taleplere en kısa sürede cevap veriyoruz. Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde önce tıkanmaya neyin neden olduğunu tespit ediyoruz. Bunu genellikle robot kamera görüntüleme cihazları ile yapıyoruz.

İstanbul Lavabo Açma Ekiplerimiz pratik ve doğal yöntemler kullanarak soruna hemen çözüm buluyor. Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde tesisatınız herhangi bir zarar görmüyor ve daire içerisinde kırma dökme işlemleri yapmıyoruz.

Kameralı Sistem İle Lavabo Açma

İstanbul lavabo açma hizmetlerimizde en güvenli ve pratik yöntem olarak kameralı cihazları kullanıyoruz. Robot kamera cihazını, lavabo deliğinden boru içerisine gönderiyor ve tıkanıklığın olduğu yeri tespit ediyoruz.

Yağ birikintileri ya da yabancı maddelerin neden olduğu tıkanıklıkları, ya yabancı maddeleri dışarı çıkartarak ya da su basıncı ile ileri doğru iterek geniş kanalizasyon borusuna kadar gitmesini sağlıyoruz. Kamera ile lavabo açma yapan firma olduğumuz için müşterilerimiz yaşadıkları sorunların dakikalar içerisinde herhangi bir zarar vermeden, ek masraf oluşturmadan çözülmesini sağlıyoruz.

Pompa İle Tıkalı Lavabo Açma

İstanbul Lavabo Açma Mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanıklıkların açılmasında kullanılan en pratik yöntemlerden biriside pompa kullanmaktır. Lavabo açma pompaları, çoğu zaman pratik çözümler sunar. Ekiplerimiz, her türlü lavabonun açılabilmesi için uygun ve büyük pompa kullanıyor.

Pompa ile lavabo açma işleminde tıkanmaya neden olan maddelerin boru içerisinde ileriye doğru itilmesini sağlar. Bu itilme işlemi meydana gelen sıkışmayı giderir ve bol su dökülerek lavabo borusunun tamamen temizlenmesi sağlanır.

Lavabo Tıkanıklığına Sirke ve Karbonat Kullanma

Evinizde kullandığınız lavabolardan herhangi birisinin tıkandığını gördüğünüzde pratik yöntemleri kullanabilirsiniz. Firmamızdan hizmet talebinde bulunarak hem sorunun çözülmesini sağlayabilir hem de çözüm yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Sirke ve karbonat kullanarak lavabo açma küçük çaplı tıkanıklara çözüm oluyor. Lavabo içerisine bir bardak karbonat ve bir bardak sirke dökülür. Karbonat ve sirke eşit miktarda olmalıdır.

Bu iki madde reaksiyona girecek ve boru içerisinde tıkanıklığa neden olan cisimlerin erimesini sağlayacaktır. Ortalama yarım saat bekledikten sonra lavaboya en az 1 litre sıcak su dökülerek borunun içinin tamamen temizlenmesi sağlanır.

Lavabo Tıkanıklığının Sirke ve Tuz İle Açılması

Lavabo Tıkanıklığı Açılması

Lavabo tıkanıklıklarının giderilebilmesi için boru içerisindeki yabancı maddelerin yok edilmesi gerekiyor. İstanbul lavabo açma hizmetlerini 7/24 ve güvenli sunan firmamız, uzman elemanları ile her zaman en iyi ve pratik çözümleri sunuyor.

Lavabo tıkanıklığı sorunlarında tuz ve sirke ile çözüm bulabiliyoruz. Lavabo içerisine eşit oranda tuz ve sirke dökülür. Belli bir süre beklenir ve ardından kaynamış sıcak su dökülür. Sıcak su tuz ve sirkenin reaksiyona girmesini, boru içerisindeki yabancı maddelerin ve kalıntıların eritilerek temizlenmesini sağlar.

Tel Yardımıyla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkların açılabilmesi için farklı yöntemler kullanılabiliyor. Lavabo borusu içerisine kaçan bazı yabancı maddeler, kimyasallarla çözülemiyor ve sorun giderilemiyor. Ucu kanca şeklinde olan tel yardımı ile tıkanıklığa neden olan maddeler boru içerisinden çıkartılabiliyor.

Ekiplerimiz özel tel yardımı ile yabancı cisimleri çıkartarak sorunun çözülmesini sağlayabilir. Müşterilerimize de tel ya da askı telleri yardımı ile lavabo tıkanıklığı sorunlarını nasıl giderebileceklerini gösteriyor. Çoğu zaman lavabo tıkanıklığında kullanılan en basit yöntemlerden birisi olarak kullanılıyor.

Profesyonel Hizmet Almanın Önemi

Lavabo ve gider tıkanıklığı sorunlarının çözümü için her zaman profesyonel hizmet almalısınız. İstanbul’da yaşayan herkese ev ve iş yerlerinde yaşadıkları her türlü lavabo tıkanıklığı sorunları için profesyonel hizmetler sunuyor ve en iyi çözümleri uyguluyoruz.

Profesyonel olmayan firmalar, bazı tıkanıklıkları açabilmek için tesisat üzerinde kırma ve açma yöntemini kullanabiliyor. Bu hem daha fazla sorun yaşamanıza, tamir masraflarının artmasına ve işlemlerin uzun sürmesine neden olur.

Firmamız, uzman ekipleri ile profesyonel hizmet sunmakta, tesisat üzerinde herhangi bir kırma işlemi yapmadan kameralı robot cihazlarla sorunu tespit etmekte ve dakikalar içerisinde çözmektedir. Tüm hizmetleriniz hem hızlı hem ekonomik hem de en güvenli şekilde sunulmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir