Tıkanıklık Açma

Lavabo Açma Fiyatları

Lavabo Açma Fiyatları

https://sayartesisat.com/ Evlerimizde sürekli kullandığımız lavabolar dökülen çeşitli atıklar nedeniyle tıkanabiliyor. Tıkanan lavabolar hemen açılmak zorundadır. Açılmadığı zaman su birikecek ve kullanılamayacaktır.

Her evde lavabo açıcılar bulunur ve suyun yavaş gittiği görüldüğünde sıcak su ile kullanılarak tıkanıklık açılmaya çalışılır. Firmamız, lavabo açma hizmetleri vererek, lavabosu takınmış olanların yaşadıkları sorunları çözüyor. Lavabo açma fiyatları servis ücretimize dahildir ve ekstra ücret istemiyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıklar çoğu zaman basit yöntemlerle açılabiliyor. Evlerde pompa ya da lavabo açıcılar kullanılarak tam tıkanma olmadan tıkanma sorunu gideriliyor.

Binalarda su giderlerinde meydana gelen tıkanmalar, lavabolardan suyun geri gelmesine neden olabiliyor. Bu tür tıkanmalar, ortamı su basmasına kadar gidebiliyor. Su tesisatçısı olarak sunduğumuz hizmetlerimizde lavabo tıkanıklıklarını özel cihazlarımızla hemen tespit ediyor ve açıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri

Lavabo açma hizmetlerimizde kullandığımız yöntemlerle tıkanıklık nedenlerini daha iyi görebiliyoruz. Lavabo giderinden çıkardığımız cisimler ya da kameralı görüntüleme cihazı ile nelerin tıkanmaya neden olduğunu anlayabiliyor ve müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Lavabolara dökülen yemek atıkları, çay atıkları, yemeklerin atık yağları, kıl ve yabancı maddeler tıkanmaya neden oluyor. Lavabo tıkanıkları nedenlerini bilmeden sorunu çözmek çoğu zaman zor olur. Bunun için firmamız, uzman ekipleri ile uygun fiyatlarla lavabo açma hizmeti veriyor.

Lavabo Açma İşlemleri

Sayar tesisat olarak sunduğumuz hizmetlerimizle lavabo açma işlemlerinin en iyi yöntemlerle yapılmasını sağlıyoruz. Amatörce yapılacak işlemler, sorunun tam çözülmemesine ya da tıkanıklık için duvarda bazı bölümlerin kırılmasına neden olabiliyor.

Firmamız, tüm lavabo tıkanıklıklarını, profesyonel yöntemler kullanarak kırma yapmadan ve ek masraf çıkarmadan yapıyor. Lavabo açma fiyatları profesyonel hizmetlerimiz sayesinde daha düşük oluyor.

Uygun Fiyatla Lavabo Açma Hizmeti

Lavabo açma fiyatları ile ilgili araştırmalar yaparak tüm tesisat firmalarının servis fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sayar tesisat olarak lavabo açma hizmetlerimizde şu yöntemleri sırayla kullanıyoruz;

  • Lavabo pompası,
  • Lavabo açıcı maddeler,
  • Kamera görüntüleme cihazı,

Ekiplerimiz adresinize intikal ettiği anda lavabo tıkanıklığı tespitini yapmaya başlıyor. Lavabodaki su birikintisini gidermek için ilk önce lavabo pompası kullanılıyor.

Pompa ile lavabo giderine hava basıncı uygulanıyor ve tıkanıklığın giderilmesi sağlanıyor. Tıkanıklık açılırsa bol su dökülerek suyun akışına göre diğer yöntemlere ihtiyaç olup olmadığına karar veriliyor.

Kimyasal Dökerek Lavabo Açma

Kimyasal Dökerek Lavabo Açma

Tıkanan lavaboların açılabilmesi için marketlerde lavabo açıcılar satılıyor. Firmamız, daha etkili olan kimyasalları kullanarak, lavabo gider borusu içerisinin tamamen temizlenmesini sağlıyor. Ekiplerimiz lavabo deliğine kimyasalı döküyor ve bir müddet bekliyor.

Daha sonra üzerine yaklaşık 2 litre kaynamış sıcak su dökerek, kimyasalın etkileşim göstermesini ve gider içerisindeki kalıntıların çözülmesini sağlıyor. Bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Çünkü kimyasal madde, sıcak su ile etkileşime geçtiğinde buhar oluşur ve bu buhar insan sağlığına zarar verebilir. İşlemler uygulanırken elemanlarımız maske kullanır ve yanlarında başkalarının olmamasına dikkat eder.

Robot İle Lavabo Açma

Lavabo açma fiyatları uygulanan yöntemleri göre değişebiliyor. Çünkü robot ile lavabo açma yöntemi tıkanıklık sorunu büyük ve zor olduğu zaman kullanılıyor. Firmamız, tüm servis hizmetlerine farklı yöntemleri uygulayabilecek şekilde donanımlı ekipler gönderiyor.

Robotla lavabo açma diğer yöntemler denendiğinde açılmayan lavabolar için kullanılıyor. Lavabo giderine sorulan robot, tıkanma noktasındaki cisimleri parçalıyor ve suyun etkisi ile kanalizasyon hattına gitmesini, tıkanma sorunun çözülmesini sağlıyor.

Hizmet Fiyatlarımız

Lavabo tıkanıklıkları ile ilgili sunduğumuz hizmetlerimizde her zaman en iyi fiyat tekliflerini veriyoruz. İstanbul’un en güvenilir su tesisatçısı olarak müşterilerimizin yaşadığı sorunlara düşük ücret ödeyerek çözüm bulmasına katkı sunuyoruz.

Lavabo açma fiyatları sorunun çözümü için uygulanan yöntemlere göre küçük farklılık gösterebiliyor. Cihaz ile kırmadan ve dökmeden lavabo açtığımız için servis ücretimiz müşterilerimize her zaman uygun geliyor.

Hizmet Sürelerimiz

Lavabo Açma Fiyatları Lavabo tıkanıklığı ile karşılaştığınızda servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız, tüm müşterilerimize ortalama 30 dakika içerisinde en fazla 2 saate kadar ulaşmaya çalışıyor.

Lavabo ya da diğer gider tıkanıklıkları günlük yaşamı olumsuz etkileyen sorunlardır. Bunun için servis hizmetlerimizi mümkün olduğu kadar hızlı ve kısa sürede vermeye çalışıyoruz. Hizmet sürelerimiz ve yapacağımız işlemlerle ilgili her türlü bilgiyi, servis talebinde bulunurken alabilirsiniz.

Lavabo Açma Fiyatlarını Neler Etkiler?

Lavabo açma fiyatları tıkanıklık açma hizmetleri arasında en uygun olanıdır. Lavabonun hemen altında ya da gider borusunda meydana gelen tıkanmalara göre işlem fiyatları değişebiliyor. Lavabo tıkanıklıklarını açma fiyatlarını etkileyen unsular arasında, tıkalı borunun cinsi, tıkanıklığın nedeni, nerede olduğu ve açmak için kullanılacak yöntemlerdir. Firmamız, pratik yöntemlerle açılabilen tüm lavabo tıkanıklıkları için en alt servis fiyat teklifini sunuyor. Lavabo giderleri dairenin ana gider borusuna bağlandığı için tüm işlemler daire içerisinde yapılır.

Lavabo Tıkanma Olasılığını Azaltma

Lavabo Tıkanma Olasılığı Azaltma

Lavabo Açma Fiyatları Lavabo tıkanıklığı, atık yağların oluşturduğu tabaka ise klasik yöntemlerle yapılan açma işlemlerinden sonra tekrar tıkanma olasılığı yüksektir. Firmamız, tüm lavabo açma işlemlerinde önce tıkanmanın nedenini tespit ediyor.

Tekrardan tıkana olasılığını azaltmak için lavabo giderinin iyice temizlenmesini sağlıyor. Lavabo açma fiyatları ile bilgi verirken lavabo gideri yıkaması yapılacaksa ona göre fiyat teklifi sunuyor. Tüm işlemlerde sektörün en düşük fiyatla hizmet veren firması olarak yer alıyoruz.

Lavabo Açma Servis Talebi

Firmamız, su tesisatı arızalarının acil çözülmesi gerektiğini düşünüyor ve 7/24 hizmet veriyor. Lavabo tıkanıklığı ile karşılaştığınızda servis talebinin kolay yapabilmeniz için hem telefon numarası hem de whatsapp numarası üzerinden bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir hizmet almak için servis talebinde bulunurken yapacağımız işlemler ve işlemler için isteyeceğimiz fiyat bilgilerini sorgulamalısınız. Hizmetlerimizin güvenilir olduğunu gördükten sonra servis talebinizi oluşturabilir ve ekiplerimizin kısa sürede size ulaşmasını, yaşadığınız sorunu uygun fiyat karşılığında çözmesini sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir