Su Tesisatçısı

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis Sayar Tesisat olarak 7/24 ev ve iş yerleriniz için tamir ve onarım hizmetlerimize tüm semt ve mahallelerden bize 0552 526 40 49     0552 010 58 30     0542 125 58 30 numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis Uygun Fiyat Garantisi

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis

 Güngören Yaptığımız Hizmetler

✅ Güngören kameralı sistem                               ✅ Su Kaçagı Bulma

✅ Güngören robotlu sistem                                  ✅ Tıkanıklık Açma

✅ Güngören makina servisi                                  ✅ Petek temizleme

✅ Güngören profesyonel ekip                              ✅ 7/24 servis

✅ Güngören klozet tamiri                                      ✅Orjinal parça

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis Binalarda yapılarda ve konutlarda ciddi sorunlar açan tesisat işlerini önemsemediğiniz anda sıkıntılara yol açar ve size ciddi masraflar açabilir bu konuda sıkıntı yaşamamak için bize 7/24 acil servis numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbulda uzun yıllardır tesisat tamir onarım servis işlerinde binlerce müşterimize kusursuz hizmet verdik. Sayarlar Tesisat sadece bireysel becerilerle değil üstün teknik donanımı ile müşterilerine hizmet verir. Firmamızdan güven duyulan hizmeti daima en uygun ücretlerle alırsınız.

GÜNGÖREN SU TESİSAT TAMİRİ

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis Sayarlar Tesisat olarak zamanla aşınmış ve yıpranmış yapı ve konutlarınızda meydana gelen her türlü boru tamiri,tıkanıklık açma,batarya tamiri ve tüm tesisat işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Mahallenizde ve semtinizde size en yakın su tesisatçısı firmamızdır.Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

GÜNGÖREN SU KAÇAĞI

Güngören ilçemizde her an ulaşabileceğiniz 7/24 yılların tecrübesi ve deneyimli ustalarımızla siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için birinci sırada gelmektedir.

Evleriniz ve iş yerlerinizde zamanla meydana gelen yada suyun hızlı gelen tanziğiyle oluşan boru çatlakları insan sesiyle duyulamayacağı için yavaş yavaş sızarak nem ve küf oluşmasına sebep olur eğer çatlak büyükse sızıntı alt kata damlatmaya başlar bu sızıntılar gözle görülemeyeceği için akustik cihazlarımızla kombi bağlantısına test pompası bağlayarak borulara verilerek alanında profesyonel ustalarımız kaçağın yerini tam olarak noktasal bulmaktalar.

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis

TERMAL KAMERA

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis Akustik dinleme cihazlarının yeterli olmadığı durumlarda termal kamera kullanılmaktadır.Kalorifer kaçaklarında ısı haritası çizilerek kalorifer hattında meydana gelen en ufak bir sızıntıyı uzman ekiplerimiz nokta atışı ile tespit etmektedir.Avrupa ve  Anadolu yakasından 7/24 anında servis hizmetine sizde ulaşın.Firmamız 1998 yılından bu yana yılların verdiği tecrübe deneyimli ve uzman ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

   0552 526 40 49                            0552 010 58 30

ROBOTLU TIKANIKLIK AÇMA

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servisr Kanal tıkanması öncelikle sizi kullanım alanı açısından rahatsız edecek bir mevzudur.Tıkalı olan kanalın tespiti yapılırken son teknolojik makinalar kullanmaktayız.Eskiden fayansların kırılmasıyla yada sökülen giderlerin onarımı ile yapılmaktaydı.Şimdi ise teknolojik robotlu sistemimiz ile kırmadan bir tek faynsa dahi zarar vermeden robotlu sistemimizin yayları 360 derece dönerek biriken taş parçası ve kalıntıların temizlenmesini sağlar.

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis

Pis Su Giderlerinde Tıkanıklığa Sebep Olan Durumlar

Pis su gider tıkanıklığı şunlardan dolayı meydana gelebilir;

  • Pis su gider tıkanıklığı şunlardan dolayı meydana gelebilir;
  • Traş olurken kesilen sakallar, banyo lavabolarına atılan sabun artıkları
  • Mutfak giderine dökülen atık yağ ve ekmek atıkları
  • Çocuklar tarafından klozete veya tuvalete atılan oyunlaklar, erimeyen tuvalet kağıtları
  • Ana gider hattının sahip olduğu meyilsiz borular veya bu boruların çökmesi
  • Ana gider hattına ait olan logar kuyusunun dolması

Güngören Acil Su Tesisatçısı 30 TL Servis Tesisatın ilk oluşturulduğu sıralarda yanlış inşaat uygulamaları da tıkanıklığa yol açabilmektedir. İnşaat atıklarının bu giderler yardımıyla uzaklaştırılmaya çalışılması kimi zaman boruların yanlış eğim ile takılmış olması gibi durumlarda tıkanıklığa yol açabilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir